Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi cukornál evés után...

Terhességi cukornál evés után 1 órával magas a 6.8 és 6.5 körüli érték?

Figyelt kérdés
Járok diabetológushoz meg dietetikushoz de majd csak pénteken tudom feltenni neki a kérdéseimet.Reggeli után 1 órával magas a 6.8-as érték?Diétázom,1 szelet magos rozsos kenyeret ettem teljes kiörlésűt meg 1 szelet sonkát paradicsommal.6.3. 6.5 értékek még jók?28hkm.köszönöm!
2012. szept. 4. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam ez jónak számított, a 7 feletti értéknél volt a gond, ott változtatni kellett az adott ételen vagy mást enni.
2012. szept. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó, 7 felett van a gond.
2012. szept. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, jó. 7 fölött nem szeretik, 8 fölött pedig kifejezetten baj. Nyilván néhányszor becsúszhat, de nekem a néháért az orvos szólt, hogy változtassak az étrenden. Hiába ehettem 1 zsömlét a reggeli érték volt, hogy 8 körülre emelkedett. A doki közölte: egyek hagymát, paradicsomot stb. :-) Elég volt, hogy átszoktam az un. egészséges ceráliákból készült kenyér/pékárúra, többé nem fordult elő.
2012. szept. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
teljesen jó értékek! :) én inzulinos cukros terhes vagyok, megjártam már a hadak útját, örülnék neki ha mindig ennyi lenne! :-)
2012. szept. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Szóval akkor jók ezek az értékek?!Kicsit megkönnyebbültem,azt hittem 6 felett már nem jó.4 hete csinálom a diétát és még nem híztam az baj?60kg vagyok,a terhességet 58jg-al kezdtem.Sajnálom hogy inzulinos lettél,mennyi volt az értéked?Vagyis mennyi cukrokat mértél?Hány hetesen derült ki?köszi
2012. szept. 4. 14:27
 6/6 A kérdező kommentje:
Elírtam bocsi 58 kg
2012. szept. 4. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!