Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tehetek valamit, hogy minimali...

Tehetek valamit, hogy minimalisra csokkenjen az ikerterhesseg eselye?

Figyelt kérdés
Van egy 3 eves kisfiunk, es gyakorlatilag 1,5 eve azon gondolkodunk, be merjunk-e vallalni egy tesot. Nagyon szeretnenk, de szornyen felunk, hogy ikrek lesznek, mivel mindkettonk csaladjaban sok iker van. Mi sem anyagilag, sem idoben, sem barmi egyeb korulmenyunket tekintve nem erezzuk magunkat kesznek 3 gyerekre. Viszont hulyesegnek erzem, hogy emiatt lemondunk a masodikrol... Lehet, hogy nagyon hulye kerdes, de megis felteszem: lehet ezt valahogy befolyasolni?
2016. júl. 26. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is így volt, pont ezt éreztem utána. Előtte fel sem merült bennem. Anyagilag nálunk nincs gond, de a férjem csak nagyon későn jön haza, szóval én nevelem őket egyedül a nap nagy részében. Nagyon megijedtem, amikor kiderült. Sírtam is, rengeteget. Most 2 évesek, a nagyobb 3. Azért is nehéz, mert elég aggódós vagyok. De meg nem bántam! Azt mondom, hogy inkább 2 jöjjön,mint egy sem. Nem éri meg emiatt lemondani a lehetőségről. Kivédeni viszont a "meglepetés babát" nem lehet.
2016. júl. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
A másik meg az, hogy 10 ikerterhességből 1 marad meg ikreknek!!!
2016. júl. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Természetes úton semmit.

Ha örökbe fogadtok egy gyereket, az lehet megoldás.

2016. júl. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mégis mit lehetne tenni ez ellen? Semmit. Ha megfogan a baba, lehet hogy ikrek lesznek, persze erre kicsi az esély. De sok esetben az egyik magzat felszívódik, sőt sajnos olyat is hallottam nem egyet, ahol 15-20. héten halt meg az egyik baba, nem tudni miért, a másik pedig épen megszületett...
2016. júl. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!