Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miket reagáljak vagy hogyan...

Miket reagáljak vagy hogyan ezekre?

Figyelt kérdés
32 hetes vagyok,anyosom kb 3hete mondogassa h mennyire látni h hízok hasra egyek kevesebbet, mondtam neki h persze h nő a hasam,hiszen terhes vagyok,nől a baba,erre azt mondta a baba már nem nő nem hízik,már csak bent van,én hízok,hiába mondtuk neki,h a doki mondta h mindene ki van fejlődve már csak hízik és érik a tüdeje,azt mondta ez a doki hülye.Meg kb 3 hete kezdte h elvagyok késve a ruhák mosásával,már rég kész kellene lennie,mondtam majd meglesz,aztmondta minek húzom újakat elég átöblítenem,a használtan kapottakat pedig nem kell,de szerintem át kell mindet mosni 30-40 fokon,a z újabb hülyesége h minden nap ugyanabban az időben keljek,mert így nemlesz a babának napirendje,meg sok ilyen apró h pl 20 drb pampers jó pár hétig,kb 3 hónapig elég,textilpelusbol 1 is elég,ne egyek csípőset,édeset,sósat,tojást tejet,barackot körtet...mert allergiás lesz a gyerek,kb 2 váltóruha bőven elég fél éves koráig,az epegörcs nemjó mert a baba is epegörcsös lesz,de nemtudom szabályozni,mert sokszor egy falat kenyér is előhozza,sokat sétáljak,mert nehéz szülés lesz,ezt elhiszem,de sokszor bőgni tudnék úgy fáj a lábam csípőm,n e fessem a körmeimet mert árt a babának.H hogyan reagálnak ezekre,mert ha vissza szólok ő jobban tudja mert már szült 33 éve,ga otthagyom akkor pedig bunkó vagyok
2016. júl. 26. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tűnik túl sokszor találkoztok. Ha hagyod, ezt a stílust, bizony ilyen lesz, ha megszületett a kicsi akkor is. Én nem idegeskednék, leállítanám. Punk-tum.(Tapasztalat. Ne egy csecsemő mellett kelljen leharcolni ezt, mert borzasztó nehéz.)

Szülés. Ritka fitt kismama voltam, gyakorlatilag semmit nem számított a szülésnél...

2016. júl. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy házban éltek? Mert akkor nehezebb...

De próbáld meg, hogy nem figyelsz rá. Ne szólj vissza, de ne is hagyd ott. Hümmögj, vagy mondd, hogy aha, és kész.

(Nekem ugyan nincs anyósom - sajnos -, de az egyik volt főnökömnél bevált ez a módszer.)

2016. júl. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos egy házban lakunk,szülés az unokatestvéremnél könnyű volt annak ellenére,h egész elejétől csak feküdt,wc re mehetett ki,mobdtam neki aztmondta hazudik
2016. júl. 26. 17:38
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne azt nézd hogy mit fog gondolni, hanem azt hogy ez neked nem tesz jót...

Én sajnos az anyósnál töltött évek alatt teljesen kikészültem, pánikbeteg és depressziós lettem...

Ha látja, hogy hagyod magad, teljesen rád fog szállni. Nálam egyszer egy roham közepén elszakadt a cérna és elküldtem melegebb éghajlatra.. Jah és szóltam a férjemnek is, hogy ő is beszéljen vele.

Azóta nyugiba vágta magát, és már nincs kedve velünk lakni :D

2016. júl. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jesszusom.. nagyon sajnállak. Tudod ebbe az a legrosszabb, ha megszületik a babátok még rosszabb lesz. Adjál neki cukros teát,ne szoptasd állandóan, 3 hónaposan kezdjél el adni neki ezt meg azt (kaját) 20 pelenka 3 hónapra? Esetleg 4 napra :D meg egy textil pelus? Nekem van vagy 20.
2016. júl. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

jézusom. anyám és anyósom ilyen, kétheti egyszer fél órára találkozunk, mivel nem lehet velük beszélni, így hagyjuk, hogy unokázzanak.


de ha együtt élnék velük, akkor már nem élnék velük.

2016. júl. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
hát ez borzasztó! Nagyon sajnálom, hogy ilyen az anyósod. Eddig nem tudtad, hogy ekkora hárpia? Mindenképp állítsd le, ha bunkó vagy ettől, akkor is. Nem az ő gyereke, a tied. Ráadásul marhaságokat beszél.
2016. júl. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én úgy reagálnék ,hogy elpakolnék a büdös francba.Nem az együttéléssel van a gond ,hanem hogy ilyen az anyósod.Gyanítom nem vet fel a pénz benneteket ,de egy 1,5 szobás lakótelepi lakást csak ki tudtok nyögni.Ennél bármi jobb.
2016. júl. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ajha. Anyosod gyereke pelenka es ruha nelkul nott fel? Ez igen... Nekem van 5 lanyom. Tudom hogy mi kell egy babanak. Nekem a pampersbol 20 db kb 3 napra volt eleg. 30 db textil pelusunk volt. A kis fejuk ala mi dig azt tettem. Ha bukott akkor csere. Nem hagytam alatta a koszos pelust. Amig szopiztak napi 6-8 pelenka elment. Ruha? Hat az meg tomenytelen mennyisegben kellett. Es teljesenmindegy mit eszel ha esszel eszel. Oke hogy ami nagy szel gorcsoket csinal azt kihagyod. De nem beteg vagy jezusom hanem kismama!!!! En ugy elkuldenem anyosomat a fenebe ha jlyen lenne ahogy azt illik. Eleg szomoru sors var rad ezek utan. Sajnallak. Ha nem allsz a sarkadra neked veged....
2016. júl. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!