Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11hetes kismami vagyok es...

11hetes kismami vagyok es iszonyu pattanasaim nottek, nem csak az arcomon a mellkasomon is.. ez elmulik majd? vagy csak a hormonok szorakoznak?

Figyelt kérdés
amugy sosem volt bajom a borommel,de most tobb ragyam lett,mint kamasz koromban..:(van valami tippetek?nem eszem zsirosan sem,
2008. ápr. 8. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajna nincs megoldás.Ez a várandósság velejárója.A hormonok , meg stb..Nekem a hátam lett borzalmas pattanásos, sőtt azok már nem is pattik voltak.Nekem szopiztatás alatt elmúlt.
2008. ápr. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van hogy időnként ez az megjelenik az arcomon, volt egy időszak amikor még foltos is volt, és elmúlt pedig még van 10-11 hetem.. elvileg :)

Kitartás, lesznek még pozitív és feledtető boldog emlékeid is a terhességgel kapcsolatban.

Boldog babavárást!

2008. ápr. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem az arcom lett tele "ragyával". próbálom eltüntetni sminkkel, de csak rosszabb lett.. sajnos nem tudott nekem semmi biztatót mondani az orvosom, annyit csak, hogy majd szülés után elmúlik..
2008. ápr. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Az első időkben nekem is tök vacak lett a bőröm, aztán félidőtől kb. ár jó lett. Most pl. örülnék ha ilyen maradna. De tudom, hogy ha megszülök akkor aztán....minden kijön majd az arcomon... :( Meg lesz az ára a gondtalan szép bőrű hónapoknak. :)

36 hetes kismama

2008. ápr. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, bizony a hormonok szórakoznak, ez van. Nekem is teljesen problémamentes volt a bőröm előtte,aztán az arcom volt ramaty az első 3 hónapban, meg a dekoltázsom. Szerencsére ez elmúlt, most a hátamon szoktak lenni, de már nem vészes. Ne félj, a babával majd minden tökéletes lesz megint. Gyakrabban tisztítsd az arcod, használj testradírt, igyál sok-sok vizet. Erős sminktől csak rosszabb lesz szerintem. Ja, és vigasztaljon a tudat, hogy a hajad szebb lesz, mint új korában!! :))
2008. ápr. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A hormonok, majd elmúlik:-)

Nekem még kamaszkoromban sem volt pattanásom, de most letek.-) Nem nagyon foglalkoztam vele, elfogadtam, ohgy ez ezzel jár.

De kezelheted bármilyen kozmetikai termékkel, nagyon jók a teafás és aloe verás dolgok, tonik, lemosó, krém.

2008. ápr. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!