Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akkor is fáj a szülés, ha már...

Akkor is fáj a szülés, ha már jó előre beérzéstelenítenek?

Figyelt kérdés
Egyáltalán,mikor adjak be,mar vajudáskor?
2016. júl. 27. 22:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%

Tudomásom szerint csak császármetszésnél érzéstelenítenek. Ha programcsászár, akkor "jó előre", ha meg sürgősségi akkor éppen csak megvárják, hogy hasson.

Minden más esetben csak fájdalomcsillapítót adnak, vajúdáshoz, ha már közel a kitolási szakasz, akkor nem adnak, mert felesleges. Varrást helyi érzéstelenítésben végzik.

2016. júl. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem ugy van h lehet gerincbe kerni erzestelenitot? A fajdalomcsillapito milyen,vmi tabletta? V infuzio?
2016. júl. 27. 23:05
 3/15 anonim ***** válasza:
61%

Bocsi, késő van, csak a lényeg maradt le.

Szóval császármetszés maga alapesetben nem fáj, de az elmondások alapján olyasmit éreznek a nők műtét közben, mintha valamit húznának a hasukból, vagy matatnának benne. Ott a fájdalmak később jönnek, amikor elmúlik az érzéstelenítő hatása.

Hüvelyi szülés fáj, de nem elviselhetetlen. Ha varrni kell, akkor az még fájhat pár napig, de nem annyira, hogy legrosszabb esetben egy szem akármilyen fájdalomcsillapító ne tenné észrevehetetlenné.

2016. júl. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%
Nem, fájdalomcsillapítót lehet kérni, és nem pont a gerincbe adják.
2016. júl. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%

Engem csaszaroztak , nem ereztem semmi matatást , húzást a hasamban , 10 perc alatt lezajlott , az elökeszulet viszont több idöt tartott.

Semmi negativ dolgot nem tapasztaltam a csaszarral , utolag fajt a vágás pár napig , de mutet utan par oraval mar köteleztek járkálni . Akkor fájt a mutet .

Ennyi . A csaszar jo , en 9 eve szultem igy

2016. júl. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Hát pl ahol én szültem ott nem adtak semmiféle fájdalomcsillapítót. Ha program vagy sürgősségi császár van, akkor kerítenek egy altatóorvost mert csak ő adhatja be.
2016. júl. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
80%
Kizárolag csak császárnál érzéstelenitenek !!!!
2016. júl. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%
Szülész kérdezték nem a császárt!
2016. júl. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Te az epidurálisra, vagyis az edá-ra gondolsz. Inkább olvass utána, mert itt mindenki totál másfelé jár. Nem tudom hogyan jött nekik a császár.


Az edát kérheted vajúdás alatt. A gerincbe adják. De megvan a hatóideje, szóval nem mindig adják be. Van orvos aki meg direkt húzza az időt a beadással, mert egy idő után már nem lehet.


Az is fáj, a gerincbe kapod. Utána is vannak fájások, csak már fájdalmat nem érzel, csak az összehúzódást.


Mondom ezt úgy, hogy nekem a szülés se indult be és a végén sürgősségi császár lett. Szóval keress rá a googlen sok infó van róla..

2016. júl. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt korrekt módon, jól érthetően leírják.

2016. júl. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!