Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy vészeltétek át, hogy...

Ti hogy vészeltétek át, hogy a párotok (ffi) nem akar szerelmeskedni veletek, mert félti a babát?

Figyelt kérdés

Volt egy vetélésem, szabálytalan alakú petezsák miatt. Gondolom ez is közre játszik. 6 hetes vagyok. Egyenlőre minden rendben. Még azt sem szeretné h én tegyek a kedvére.,pedig a mensi alatt volt h kérte...

Míg nem jutottam orvoshoz mondtam h ne, mert szeretném tudni h oké minden. Akkor nem mondta h utána se várják tőle semmit. Csak tegnap mikor rákérdeztem... Változhat ez még?



2016. júl. 28. 05:43
 1/5 anonim ***** válasza:
38%

Nekünk 1 missed ab, és egy spontán vetélés után jött össze a baba. Párom és én is nagyon féltünk a terhesség elején nehogy valami probléma legyen, ha van is szexuális életünk akkor is nagyon óvatosak vagyunk. Többet ér mindennél a pici, ez egyáltalán nem olyan fontos nekem sem és a páromnak sem. Különben amikor látjuk hogy mozog meg ficánkol odabent akkor minden más feledésbe merül.

Most 27 hetes kismama vagyok és semmi probléma nincs.

Különben ha az orvos szabad utat adott akkor nyugodtan, de persze óvatosan!

2016. júl. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! csak a párom nem akarja megérteni ezt... hogy ha nincs akadálya együtt lehetünk. Később pedig már én se érezném a nagy pocak, vagy rugdosó baba mellett fontosnak....

és tudom, hogy érintést, gyengédséget csak akkor kapok tőle (ha szerelmeskedünk) :(

így erről le kell mondanom, mikor egyébként is nagyobb szükségem lenne rá :(

2016. júl. 28. 07:40
 3/5 anonim ***** válasza:
44%

Hát figyelj, vannak ilyen emberek. A férjem tudománnyal foglalkozik, ő nyilván nem tud ilyen lenni, de vannak, akik félnek. Ez megközelítés kérdése. Pl. az előző válaszoló nem kivizsgáltatta magát a vetélés után, hogy megnyugodjon, hanem inkább nem szexel a következő terhesség alatt. Pedig nem a szextől ment el az előző embrió sem és ezzel csak rosszabb lesz mindenkinek. A férjedre úgy tekints, mint az előző válaszolóra (tudom, hogy ő nő).


Kérdező, az a kérdés, hogy a férjed akar-e szexelni veled vagy sem. Az ember inkább megkérdezi az orvost, ha valóban akarja vagy ha fontos része a párkapcsolatának a szex. Nem mindenki életében fontos tényező ez, úgy látszik, ti ebben különböztök. Ezt el kell fogadnod, és tanulnod kell belőle.

2016. júl. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem is a szex hiánya az igazi probléma, hanem az,hogy csak szex közben kapsz gyengédséget a férjedtől.

Az is érdekes, hogy azt sem szeretné,hogy te kényeztesd. Annak aztán semmi köze a babàhoz!

Én 7 hetes vagyok, mi is féltjük a babát, mert nekem is volt vetélésem. De természetesen van szex, mind a ketten igényeljük.

2016. júl. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! próbálok még beszélni Vele erről... közösen voltunk az orvosnál...nem kérdezett rá(igaz én se, de természetesnek vettem, ha nincs gond, akkor mehet)....

Az előző vetélés előtt sem voltunk együtt, az biztos nem okozhatta....

tudom, hogy Ő kevesebb szeretkezéssel is beéri....

de a missed ab után már ő is türelmetlen volt, mikor lehetünk újra együtt.

Arra meg, hogy neki csinálom csak....azt mondta, olyan egyoldalú :(

2016. júl. 28. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!