Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetesen nem késő az első...

9 hetesen nem késő az első vizsgálat?

Figyelt kérdés
Ma akartam időpontot kérni a dokimhoz, de kiderült 2 hétig szabin van. Így pont 9 hetes leszek, mire az első vizsgálatra sor kerül. Ugye nem késő?
2016. aug. 1. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
20%

mihez?? ha késő nem szülöd meg vagy mi? :))


semmihez sem késő, az elvetetéshez sem, ha ez a kérdés...a nők egy része észre sem veszi addig.

2016. aug. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem késő, van aki jóval később megy vizsgálatra.
2016. aug. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem akarom elvetetni. Csak izgulok, hogy jó helyen van-e, nem méhen kívüli. És hogy van-e szívhang.
2016. aug. 1. 14:34
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem késő én 12 hetesen megyek most vagyok a 9.-ben .Már van egy gyerekem nem tartom sietősnek.
2016. aug. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha méhen kívül lenne már elvéreztél volna, már bocs.


Anyám a 4.terhességével a 16.héten ment el orvoshoz először.


Ha nem lettél megnyugtatva menj el másik orvoshoz, akár magánba is.

2016. aug. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2. gyermekemmel én is a 9. héten mentem először, nem lesz késő. De ha nem tudod kivárni menj magánba nézzék meg UH-on.
2016. aug. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

En is így jártam, egyszerűen nem kaptam hamarabb időpontot. Pénteken megyek, a 9. hét vége felé.

Méhen kívüli már tüneteket okozott volna.

Így legalább lesz rendes szivhang, nem fog a doki visszahívni, és nem kell ezen parázni. :)

2016. aug. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem a költözés nehezítette meg. Több mint 200km-t költöztem. Lakcímkártya csináltatás stb, hogy körzetileg ne a másikhoz tartozzak. De mindig csak húzódott és húzódott. Magánorvoshoz mentem. Én a 11ik hétben. Van aki ennél is később megy.
2016. aug. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!