Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti is lassabban mozogtok mar...

Ti is lassabban mozogtok mar a 34 het kornyeken?

Figyelt kérdés
En este amikor lefekszem, nagyon nehezemre esik megfordulnom a masik oldalamra is. Olyan lustanak erzem magamat mar napkozben is, es ejszakankent nemtudok elaludni a picur mocorgasa miatt sem.

2016. aug. 3. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, már minden olyan nagy nyűg. Éjszaka nem alszom jól, mert egyik oldalamról a másikra fordulás egy külön mutatvány. Sajnos néha refluxom is van, ami igen kellemetlen. A kisbaba nekem inkább napközben mozog, de azért néha este is érzem. Sokszor csak úgy vonszolom magam napközben is. Az is gyakran előfordul, hogy amikor felállok a kisbaba valahogy nyomja a hólyagom, az meg nagyon kellemetlen tud lenni. De szerencsére ezeken az apróságokon kívül nincs semmi bajom, eddig problémamentes volt a terhesség, remélem, ezután is így marad :-)

35 hkm

2016. aug. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, én akkor kezdtem el otthonról dolgozni. A céghez egy hegyre kellett felgyalogolni, amit már nem bírtam. A magzat ütötte már nagyon a hólyagomat, akkoriban már otthon is ki voltam egész nap borulva. Szerencsére éjjelente aludt (kinn is). Nekem igazából a szülés (38.hét) utáni időszak volt alkalmas a pihenésre, mert kezdettől eszik-alszik baba volt. De a terhesség utolsó hónapja nagyon nehéz volt.
2016. aug. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szintén. óránként kelek éjjel, hogy mozog vagy pisilnem kell :) délben állandóan aludnék pedig annyi dolgom volna, ez az egyetlen 2 órás időszak ugyanis a napban, mikor a nagyobb alszik és nyugodtan készülhetek a tesóra.
2016. aug. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sokáig sajnáltam, hogy pici hasam volt de pont ilyen 33-35 hetes korom körül már átértékeltem. Kicsi volt de kényelmes még az utolsó hetekben is. Szóval nekem nem volt ilyen gondom. A baba meg lefekvés után fél óráig mocorgott még, aztán már nem.
2016. aug. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyan még csak 24hetes vagyok de ugyan így érzem mint ti!!!
2016. aug. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!