Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 33. het kornyeken mar...

A 33. het kornyeken mar nektek is sokat mozog a baba, es kemenyedik a hasatok?

Figyelt kérdés

Naponta tobbszor is erzem hogy ugy kinyomja magat, es olyan kemeny a hasam. Amikor oldalamon fekszek, akkor pedig nagyon elkezd mozogni, erzem keze laba jar.

Nektek is faraszto a labnak ha hoszabb ideig alltok, lepcson mentek vagy ha sokaig setaltok? MERT NEKEM NAGYON FAJNAK A LABAIM UTANA.



2016. júl. 28. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:

szia! 33 hetes vagyok en is, 2. baba. az elozo terhessegem alatt a babam sokkal tobbet mzgott viszont nem ilyen intenziven/erosen. a mostani pocaklakomat mar 17 hetesen egyertelmuen latta a ferjem is kivulrol mozogni, mig az elso terhessegemnel csak a 23. hettol voltak kivulrol lathatoak a magzatmozgasok. erosebbeket is rug most, de inkabb hajnalban aktiv, az hogy en hogy mozgok, nem nagyon befolyasolja. pl arra is cseszik ha edeset eszek, pedig a nagyobbik ilyenkor mindig kirugta a haz oldalat :)


a labaim birjak, mind az allast, mind a setat, a derekam viszont teljesen tropa, eleg sokat hiztam 17 kgt eddig, es a kertben is dolgozgatok még, de ha egy orat kint vagyok akkor utana szo szerint alig birok labra allni..

2016. júl. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, ilyenkor már nekem is volt ilyen.

A lábaim bírták, végig sokat mentem. A lépcsőt is muszáj volt a negyedik emeleten lakva lift nélkül, de nyilván terhesen azért nehezebben ment. Az egyhelyben álldogálás sose volt az én műfajom, nem terhesen se bírom.

2016. júl. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én már 38 hetes kismama vagyok, 2. gyerkőccel. 33 hetesen nekem éjjel-nappal mozgott, 1 perc nyugta sem volt. Ezen a héten lassult be, szerintem a meleg is rátesz, meg remélem lassan készülődik megszületni. Keményedni 36 hetesen kezdtem, addig 1 kósza keményedésem sem volt. Most annál több.

A lábaim még mindig jól bírják, 11 kg-ot híztam eddig. Igaz, én keveset mászkálok, mert legtöbbször bicajjal járok.

2016. júl. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem most kezdte el durvábban, későbbre vártam. 29 hetes vagyok.
2016. aug. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!