Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19hetes babamat valószínű, h...

19hetes babamat valószínű, h elfogják venni, mert beteg. Ennyi idos terhesseget, hogyan szoktak megszakitani?

Figyelt kérdés
2016. aug. 5. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom! Meg kell szülni. Én is átéltem évekkel ezelőtt, az enyém 20 hetes volt, és súlyos beteg.
2016. aug. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnalom! Borzasztó lehetett! Nincs más lehetőség a szulesen kívül?
2016. aug. 5. 14:36
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Mi a baja?Egyébként borzalmas lesz fizikailag is és lelkileg is .Mivel hirtelen felborul a hormonrendszer,a fizikai pedig azért mert erőszakkal kényszerítik a méhet a szülésre.
2016. aug. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Vilcsianyuja ***** válasza:
Nagyon sajnálom. Nincs lehetőség. A későbbi terhességeid, a te egészséged szempontjából a legjobb, ha hüvelyi úton szülöd meg, bármilyen borzalmas is lehet ezt átélni. Nem viccből kínozzák ezzel szegény kismamákat.
2016. aug. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szülés. Az én orvosom annak idején felajánlotta a császárt is, de könnyebben vállal az ember hüvelyi szülés után új terhességet meg gyorsabban is túl vagy rajta. (Végül nekem nem kellett megszülni idő előtt.)
2016. aug. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék mar több babát. van egy kisfiunk es nem lenne erőm ezek után újra belevagni. ..
2016. aug. 5. 18:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi a baja? Biztos?
2016. aug. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 4 évvel ezelőtt a 28.-ik hétben kellett megszülnöm. Tablettákkal indították meg. Az volt a legrosszabb,mikor bejelentették,hogy többet nem lehet gyerekem. Pedig akkor még csak 20 éves voltam. Szörnyű volt az életem utána. Élni se volt kedvem. Most 27 hetes terhes vagyok és érzem,hogy minden rendben lesz.

Szorítok neked,tudom mit élhetsz most át...

2016. aug. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem a 33. hétben kellett megszülni a babámat, aki méhen belül meghalt. Először feltettek egy tágító ballont, amire aztán kb 1 kilós vízzel teli flakont kötöttek, hogy tágítsák a méhszájat. Amikor kiesett a ballon, akkor bekötöttek oxitocin infúziót, de így is 16 óra volt a vajúdás.

Szerintem fiatalabb terhességnél is hasonló módon csinálják (ha jól tudom, ezt úgy hívják, vetélésindukció), ismerősnek tágító pálcikákat tettek fel a méhszájhoz. Sajnos nagyon sokáig tart az ilyen erőltetett "szülés", ezért mindig legyen veled ott valaki aki támogat és akinek foghatod a kezét.

Nagyon sajnálom, és kitartást kívánok.

2016. aug. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!