Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy erzitek magatokat a 36....

Hogy erzitek magatokat a 36. het kornyeken?

Figyelt kérdés
Ti is nehezen veszitek mar fel a cipot, es az agyban nehez megfurdolni nektek is? Mivel toltitek a napotokat?

2016. aug. 6. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:

A lábamat már korábban nem értem el, van, hogy úgy helyezkedik, hogy egy tortúra árán, de magam is tudok körmöt vágni pl, de volt hogy a férjem törölte meg mert a bokámat se bírtam megfogni

Én már nem bajlodok forgolódással, ha a másik oldalamon szeretnék aludni, akkor egyszerűen a párnát a lábrész helyére rakom és úgy fekszek le. Amúgy is felkelek pisilni v mert zsibbadok, akkor forgolódok így, egy éjjel 2-3*.


Én most 38 hetes vagyok és nagyon nehezen mozgok.

Vékony vagyok, hatalmas hassal, mindent nyom. A közérzetem jó, de van, hogy menni alig tudok pár métert, olyan fárasztó mozogni, számomra is elképesztő.

2016. aug. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mint egy bàlna:)

Fulladok,vizesedek,lassú csiga vagyok,és folyton pisilni kell:)

2016. aug. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En 37.et toltom,sokszor hanyingerem van es egesz ejjel nem tudok aludni. Ilyenkor egesz nap szedulok. Maskor,ha egy nagyot pihentem, egesz nap porgok. Bar mar szabin vagyok,bejarok dolgozni ha jol vagyok,igy megy az ido es hasznosnak is erzem magam. Vizesedes nincs meg szerencsere.
2016. aug. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sajnos nagyon energiátlan vagyok mostanában, sokszor alig kapok levegőt, éjszakánként 4-5-ször járok mosdóba. Éjjelente az egyik oldalamról a másikra történő fordulás pedig egy külön mutatvány. De leszámítva ezeket a kellemetlenségeket eddig hála az égnek, problémamentes terhességem volt, úgyhogy inkább nem panaszkodom :-) 35+3 hkm
2016. aug. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

38 hetes vagyok.

Cipőből jó ideje már csak bebújóst hordok. Vízszintből felkelni igencsak gondot okoz, de nekem a legrosszabb az egy helyben állás, vérnyomásom alacsony.

Boltba, meg orvoshoz megyek màr csak, meg itthon vagyok, főzök, mosok meg alszok. Kb ennyi.

2016. aug. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
36.hettol kezdődött a neheze... Igaz mar csak két hétig húztam.. 38.hetre jött a kislányom... Mar csak papucsot tudtam hordani... Cipot nagyon nehezen húztam es jártam benne.. Nagyon vizes volt a labam.. Meg elég dagi. Viszont sokat sétáltam... 3.on lakunk kb 1x 2x meg kelt állnom mar nem ment a lepcsoze... De igy is állt. Napi ketszer lementem sétálni.
2016. aug. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!