Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 és az az utáni terhességi...

31 és az az utáni terhességi héten kb. mennyit mozog/mozgott és aludt a babád?

Figyelt kérdés

32 hetes várandós vagyok.Azt olvastam a neten,hogy ilyenkor már kb.a nap 90%-át átaludják a babák.

Az enyém mindig mozog. Ha sétálok vagy gyalog elmegyek valahová,nem érzem,biztos alszik.

De éjszaka,ha többször felkelek pisilni,gyakran érzem.

Ez normális?


2016. aug. 7. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! En is most vagyok a 32.-ben nekem kevesebbet mozog a baba viszont estefele élénkebb lesz. Meg kora reggel is néha:) Viszont valóban, pár napja vettem észre, hogy rugdalózik néha de kevesebbet, mint pár napja,vagy 1 hete. 🙂😊

Persze h normalis semmi ok az aggodalomra! Ha neha mozog az eleg:) mar nincsen sok helye ficánkolni.

2016. aug. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39. héten vagyok. Még mindig sokat ficánkol. Igaz, be sem fordult még. De egész terhességem alatt végig ilyen aktív volt.
2016. aug. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 36 hetes vagyok, nekem ugyanannyit mozog, mint a 32. hét előtt, persze vannak aktívabb, illetve kevésbé aktív napjai, de szinte egész nap érzem (néha 2-3 óra szünettel). Éjszaka általában hagy aludni, bár amikor kimegyek mosdóba enyhén ugyan, de érzem a mozgását. A nőgyógyász szerint mindez teljesen normális.
2016. aug. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szinte egész nap érzem.

34 hkm.

2016. aug. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!