Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti szex?

Terhesség alatti szex?

Figyelt kérdés
Ti hogy csináltátok? Mármint, ugyanúgy mint azelőtt, vagy valamit máshogy? Fájt, vagy tapasztaltatok valami furát? Azokra gondolok, akiknek nem mondta az orvos hogy nem kellene szexelni.
2016. aug. 8. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

Úgy csináljuk ahogy kényelmes. :)


Ahogy nő a has hát meg kell találni a megfelelő pózokat, de egyenlőre még mindenféleképpen megy.

Nem szokott fájni. Ami furát szoktam érezni az az, hogy szex után a babám felébred és gyorsan el kezd mozogni. :)

2016. aug. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Állítólag amig a doki nem tílt lehet csinálni. Persze olyan pózban ami kényelmes. Én valami miatt egyre szűkebb vagyok terhesség előtt se voltam tág inkább szűk.. De valami miatt annyira össze szűkült a hüvelyem hogy párommal már nem igazán tudunk szeretkezni mert annyira szoros lettem hogy páromnak fájdalmat okoz és nekem se túl kellemes. Úgy hogy behatolás nélkül elégítjük ki egymást. 22 / L 18 +2 hkm ( első baba)
2016. aug. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

En még csak az elején vagyok, 9 hetes.

Sokkal óvatosabbak vagyunk, nem "heveskedünk" annyira.

Én jobban érzem a mehszajamat, ezért is vagyunk óvatosabbak.

2016. aug. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mi nagyjából ugyanúgy, mint azelőtt, talán egy kicsit óvatosabban. félidős vagyok, már egész nagy a pocim, párom nem is nagyon nehezkedik rám, nehogy nyomja. ha meg én vagyok felül, nem érzek semmit, hogy nyomnám, de párom mindig azt mondja, hogy érzi a babát, kérdezgeti is, hogy nem-e nyomom nagyon az ő hasába, akkor pózt váltunk. a hüvelyem extra érzékeny, ha elmegyek, kifejezetten fáj ha még mozog bennem. egyszer meg másnap egész nap görcsölt a hasam alja, de az elmúlt. igazából csak nagyobb odafigyelést igényel, de így talán még jobban is élvezem az egészet :)
2016. aug. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. aug. 10. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!