Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az elmult 9 hetben majdnem 7...

Az elmult 9 hetben majdnem 7 kilot fogytam, meddig normalis ez?

Figyelt kérdés
A 6. het ota vagyok rosszul, most 15 hetes terhes vagyok. Nagyon keves dolgot tudok megenni, es eves utan meg rosszabbul vagyok. Gyakorlatilag folyamatosan hanyingerem van, de egyszer sem hanytam. 67 kilorol indultam, 170 cm vagyok. Ma reggel mar csak 60.5 voltam, es minden reggel egyre kevesebbet mutat a merleg. Nem a jelenlegi sulyom aggaszt, hanem inkabb a fogyas merteke es uteme, meg az, hogy meg mindig nem stagnal, hanem egyre csak csokken. Ti mit gondoltok? Van okom aggodni, vagy normalis?
2016. aug. 8. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális nem gond. Egyik ismerősöm 15 kilót fogyott az első Trimeszterben.. Utána összesen 8 kilót hízott. De ha nagyon drasztikus akkor befektettnek.
2016. aug. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18 hetes vagyok nincs étvágyam én hányok is. De már 10 kilót vágytam. 81,5 kilóról indultam 150 cm vagyok most már 71,5 kg... Semmi gond nincs jól van a baba is
2016. aug. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, a baba elveszi, ami kell neki. Sokan vannak így, de a súlygyarapodás biztosan meg fog indulni a második trimeszterben. Azért említsd meg az orvosnak, és próbálj meg elég folyadékot inni.

Én is fogytam pár kilót az első trimeszterben, pedig nem is hányok minden nap, vékony vagyok és ráadásul ikreket várok (és az előző terhességeimnél az első perctől hízogattam). De biztos vagyok abban, hogy pár hét és kamatostul visszajönnek a leadott kilók.

2016. aug. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta a doki, gyakori a 10 kiló feletti fogyás, semmi baj nincs ezzel, viszont érdemes vitaminokat (lehetőleg tethes vagy multi) szedni, mert így kajával kevesebb vitamint viszel be.
2016. aug. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én hánytam, a normális adag 1/5-ét tudtam jobb esetben magamhoz venni és nem fogytam egy grammot se (nem is hiztam)...pedig remélten 6 hét alatt le megy valami.



A vedono szerint a vekonyabb alkatuak hajlamosak ledobni ilyenkor a kilókat....Igyál sok vizet!Még -2,-3 és felkeresném az orvost.

2016. aug. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!