Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok? Vagy megsem?! :/

Terhes vagyok? Vagy megsem?! :/

Figyelt kérdés
6. Napja h kesik. Nekem mindig pontosan meg jon a 28-29. Napra miota hasznalom a menszesz naptart a telefonomon figyelem azo kovetem es tenyleg ugy jon meg . De most nem akar (van melbibbo nagyobbodasom. Faradtsag. Pisilni sokat jarok. ) naponta csinaltam tesztet (xepil. Viola koraitesztet) kulonbozo fajtakat de mindig negativ. Szomoru vagyok mert 3 eve probalkozunk a parom szedi a Fertile +m et en is a femibiont. En nem jon ossze. Valakinek valami tanacsa vagy hasonlo helyzete volt mar?
2016. aug. 9. 12:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6 nap késés után már ki kellene mutatnia a terhességet a teszteknek, ha más nem, halványan. Tutira vérből vett HCG vizsgálattal lehet menni, ezt magán úton is el lehet intézni, ha nincs beutalód.
2016. aug. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert a vervetellel biztisabban kimutatja .mint a vizelettel?
2016. aug. 9. 12:35
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen az a biztosabb
2016. aug. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha 3 éve próbálkoztok akkor ott valami gond van,amit terhesvitamin nem fog megoldani.

Kivizsgálás?

2016. aug. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nalam eddig sak alap kivizsgalas volt es nalam rendben talalt a doki mindent.. sajnos a paromnal nem neki kevesek es lassuak de javulast mutat az idok folyaman.. ezert sem tudnam elkepzelji h h lehetnek terhes.. meg ugye a sok negativ teaztek utan havonta de eddig megjott.. most nem hiaba teszteltem es lattam..mert olyankor felfogja az agy es sokszor megjon egybol vagy masnapra..bar mondjuk most h 6. Nap van megint remenykedem :(
2016. aug. 9. 13:25
 6/11 anonim ***** válasza:
A terhességi tesztnek ki kelet volna már mutatni ha baba van :( Femibion helyett miért nem szedsz trimesztert?? Interneten nagyon sok jót olvastam róla Facebookon nagyon sok pozitív vélemény van!
2016. aug. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem 4szer maradt ki eddig a mensim. 3 baba lett pozi teszttel. Egyszer volt h negatív tesztek voltak és ciszta. (Kövi hónapban már ismét rendesen megjött,ciszta felszívódott) Szó mi szó,én felkeresném a dokimat a helyedben.
2016. aug. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok. A vérvétellel egyértelműen kimutatható a HCG a szervezetben, míg a vizeletben csak annyi HCG van, amit a veséd a véredből kiválasztott és kiürítesz. Én lombikos vagyok, a kórházban mindig vérből néznek eredményt, az 100%-os eredményt ad.
2016. aug. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Miis elgondolkodtunk sajnos mara lombik dolgon..csak egyenlore nem jutottunk el pestre a telefont meg nem vezsik fel tobbszor probaltuk..nogyogyaszokat kerestem de persze a legtobb szabin van..dw jovoheten fogadnak elv ha assig nwm valtozik
2016. aug. 9. 21:27
 10/11 A kérdező kommentje:

Sajnos ma ilyen bar as keves valadek jelentkezett :/

Ugy erzem akk mar nincs miben remenykedni..:(

2016. aug. 10. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!