Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+3 hetesen 12x5mm petezsak +...

5+3 hetesen 12x5mm petezsak + szikholyag?

Figyelt kérdés

Ma voltunk ultrahangon, mensi szerint 5+4 hetesek vagyunk de nem 14. hanem 15.napon volt ovum, tehat en inkabb 5+3-nak tekintem.

5x12mm-es petezsakban szikholyag latszott, en is lattam! a szonografus es az orvosom szerint ez teljesen kielegito a terhessegi koromhoz. Embrio meg nem vol 10 nap mulva (6+6 vagy 7+0 leszunk) kell visszamennem, addig meg picit izgulunk, de mindenki biztatott es engem is megnyugtatott a latvany, mert mar volt egy missed ab-om februarban. Akkor csak egy ures petezsak volt meg a 6-7.heten is. :(

De ugye ez mar jo jel, hogy van szikholyag? 10 nap mulva pulzalo embriot szeretnenk latni!!!



2016. aug. 9. 13:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A szikholyag nagyon jo! En 2 hete voltam 7mmes petezsak meg szikholyag volt most csutortokon megyek elveg olyan 7 hetes lesz szoval mar lennie kell valaminek. 😊 Drukkolok😊
2016. aug. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Koszonom! En is drukkolok Neked! Ird majd meg mit lattatok!!! :)
2016. aug. 9. 13:37
 3/17 anonim ***** válasza:
Koszonom szepen. Megirom😊
2016. aug. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A szikhólyag nagyon jó jel,nekem csak zsákom volt a 7.héten is..ami nekem már nyilván való volt,hogy szerintem elvesztettük a babát..( 3 terhesség után már tudom mit kéne látnom) a dokim még biztatott...aztán a 9. hétig vártunk.. hiába.. szerintem minden rendben lesz,szorítok!!!! :)
2016. aug. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nyugi ugyan ez volt nekem is 5. Héten csak szikhólyag látszódot kicsit paráztam én is , mert nekem is volt egy vetélésem. 6+1 en már látszódott egy 3.8 mmes élő embrió :)
2016. aug. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Utolso, koszonom! Sajnalom az elvesztett babat! :( A 3 terhesseg ezelott gondolom akkor sikeres volt?! Hozzajuk gratulalok :)
2016. aug. 9. 17:41
 7/17 A kérdező kommentje:

Jaj bocsi az elozo kmnment az utolso elotti valaszolonak szolt!

Dejo utolso!!! Nagyon szuper! Erzem, hogy nalunk is minden rendben lesz :))) koszonom a valaszokat mindenkinek megy a zold kezecske ;)

2016. aug. 9. 17:43
 8/17 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Igen az előző 3 sikerült,gyönyörű egészséges 3 gyerekünk van. :) Nem terveztük a negyediket,de nem is voltunk annyira ellene..örülnénk egy 4. babának... de sajnos nem maradt velünk.
2016. aug. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Kivanom, hogy a harom egeszseges gyermeked feledtesse a tortenteket es hogy ha keszen alltok ra megadasson Nektek a csoda ujra! :)
2016. aug. 9. 18:00
 10/17 anonim ***** válasza:

Voltam a dokinal es 9 mmes volt a baba 😊

Nalatok mi ujsag?

2016. aug. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!