Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyen pisilési problémája...

Ilyen pisilési problémája másnak is van?

Figyelt kérdés
19 hetes múltam és sokszor észrevettem már pisilés közben, hogy "nyomnom kell" a pisit, nem jön folyamatosan magától. Ti is tapasztaltatok ilyet?
2016. aug. 10. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan velem szerintem idősebb terhesen fordult elő,de nálad is arra tippelnék,hogy a baba nyomja a húgyhólyagod és azért érzed úgy,hogy pisilned kell,míg valójában még nincs tele a hólyagod és nem kellene pisilned,ezért megy nehezen,szerintem nins okod az aggodalomra,további kellemes babavárást!
2016. aug. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mintha én írtam volna. Ugyanez a helyzet nalam is, en 17 hetes vagyok, elegge suru jarok wcre de szerintem is az a gond, hogy nincs tele a holyagom.
2016. aug. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem kétszer is volt ilyen érzésem terhesség alatt. A te terhességi korodban ez egy felfázás volt, amivel szerintem még időben orvoshoz kéne menni. Vagy legalább egy vizeletmintával a védőnőhöz vagy egy random magánlaborba.


Aztán a 36. héten, akkor már semmi bajom nem volt, csak a magzat nyomott.

2016. aug. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2016. aug. 10. 13:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
En is 19 hetes vagyok, es nalam is ez van. En folyamatosan hordom a vizeletemet a vedonohoz, nincs semmi benne. Amit meg eszrevettem, hogy eddig, tusolasnal egybol jott a vizelesi inger, alig tudtam visszatartani. Most ha akarnek se tudnek allva pisilni. :)
2016. aug. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Arra gyanakszom, hogy a húgycsövet nyomhatja. Mert nagyon sokat iszom, kell is pisilnem kb 1,5-2 óránként (amíg nem voltam terhes, addig is kb ez volt). De ezelőtt rendesen sugárban jött, most meg kicsit erőlködnöm kell, hogy kijöjjön, ami bent van. Felfázásom nincs, 1,5 hete nézte a védőnő és minden oké volt.
2016. aug. 10. 14:18
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Valahol azt olvastam, hogy nem szabad ilyenkor erőltetni, sőt a végét egy kicsit vissza is tartani, hogy ott az izmok ne nyúljanak meg, mert az a szülés során akár gondot is okozhat. Nem tudom, igaz-e, neten olvastam. Egyébként nekem is hasonló a helyzet, múltkor párom megnyomkodta a hasamat, és rám jött a pisilhetnék, de alig akart kijönni, pedig nyomtam mint állat és a végén is csak egy pár csepp. Nem terhesen is voltam így, akkor hüvelygyulladásom volt, most azonban folyamatosan nézik a vizeletet, nincs benne semmi. 22 hkm
2016. aug. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!