Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem alszok jól terhesség...

Nem alszok jól terhesség alatt, valakinek volt még ilyen problémája?

Figyelt kérdés

25 hetes vagyok és nagyon rosszul alszok. Máskor nem volt ezzel gond, de mostanában hetente 3-4 alkalommal is felébredek hajnalban, hol kettőkor, hol négykor és nem tudok visszaaludni, maximum már reggel, de az meg nem jó, mert csak hétvégén lehetne nap közben aludni.

Környezeti zavarokat igyekszem kizárni, sötét van, de van levegő és füldugót is használok. Citromfű kapszulát eszek este, de úgy látszik az sem segít.

Volt másnak is ilyen problémája?

Valaki tud rá megoldási javaslatot?



2016. ápr. 4. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:
En is igy vagyok vele, a maximum kelés hajnali 4ora. Próbálok tovább fent maradni... Este iszok kakaót,mint gyereknek. Teákat szoktak javasolni az oldalon, ha beírod a keresőbe kiadja, ezt a kérdést rengetegen feltették már.
2016. ápr. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En is igy vagyok. Csak en többször kelek, es pisilnem is kell folyton. Mar en is próbáltam mindent, semmi sem jo :/
2016. ápr. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az egyes vagyok. En se próbálok semmi praktikát. Igyekszem az eros fényt kerülni kijaraskor. Pl barátnőmnek az egesz terhessége ilyen volt. Tehát nem reménykedem, próbálok kizárni minden gondolatot es aludni tovább.
2016. ápr. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos van ra esely, hogy ez vegig igy marad. Nekem a masodik terhessegemnel csak a vegen volt ez, az utolso hetekben. Mire a csalad felebredt, en mar megfoztek es peksutiket sutottem a reggelihez, persze utana egesz nap hulla faradt voltam...

A harmadik terhessegemnel viszont mar az elejetol igy volt, altalaban 3 orat aludtam, majd ebren voltam ugyanannyit es hajnalban sikerult visszaaludni 1-2 orara.

2016. ápr. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!