Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félek! Mi van, ha a férjem...

Félek! Mi van, ha a férjem nem kíván majd a szülés után sem? Mert az elejétől nincs szex, mondván hogy ő most másképp néz rám és pszichésen zavarja. Mi van ha ez nem múlik el? Járt már vki így?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 09:34
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
Mizujs?
2010. dec. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
Mi van veletek?
2010. dec. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 A kérdező kommentje:

Hát haladunk de lassan. Sokat beszélgetünk, néha együtt sétálunk a gyerekkel és karácsonyra is készül nekem is meglepivel és a családja is meghívott hozzájuk karácsonyi vendégségbe. Viszont testi közeledés még nem történt. Nagyon szereti a gyerekét és velem is kedves, néha ebédet hoz, vagy csak csokit vagy valami apróságot. Ő eléggé a lassan de biztosan elv híve, én meg pörgősebb ennél. Igyekszik a maga módján, gondolom fél azért ő is, nehogy megtörténjen uaz, amiért szétmentünk. Próbálok türelmes lenni és nem siettetni, elvileg még 2 hónapja sem tart az újrabarátkozás köztünk.

Aranyosak vagytok, köszi az érdeklődést! Remélem minden újra szép lesz, vagy legalábbis kitisztul a kép valamilyen irányban hamarosan.

2010. dec. 14. 12:35
 44/56 anonim ***** válasza:

Húúúú, nagyon drukkolok!

És nagyon bátrak vagytok!!!!! És nagyon ügyesek! Felnézek Rátok!

Sajnos sokan el sem (mernek) menni segítséget kérni - mint barátnőmék is - kettő is...

Nagyon ügyesek vagytok! Drukkolok!

Nem tudom, hogy írtam e már, de esetleg érdemes elolvasni Gary Chapman: EGymásra hangolva c. könyvét.

Meg esetleg megnézni a Fireproof c. filmet.

[link]


Hajrá! Nagyon drukkolok Nektek!

2010. dec. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 A kérdező kommentje:
Köszi! Én elolvastam, Vele próbálom megértetni... Odáig jutottunk a napokban, hogy leülünk beszélni, hogy kinek mi fájt és miért és mi az amit szeretnénk. De mindketten félünk, nehogy uaz megtörténjen. Nagyon de nagyon különbözünk, valamint mindketten erős egyéniségek vagyunk. Karácsonykor is megyünk közös rokonokhoz, hát majd meglátjuk. Egyenlőre férfi-női közeledés viszont nincs. Írok majd és nagyon aranyosak vagytok, köszönöm!!!
2010. dec. 17. 19:10
 46/56 A kérdező kommentje:

Fejlemények........ :

2 napja ő mondta magától, hogy üljünk le és beszéljünk, hogy ki hogy tud alkalmazkodni a másikhoz, hogyan tudnánk közelebb kerülni egymáshoz.

Azóta sem hívott fel!!! 2 napja. Aki akarná a másikat, már lépett volna! Annak nem kell fél év külön élés, az nem járkál 2 hónapja minden nap hozzám úgy, hogy nem közeledik.

Nem bírtam ki, bementem a mail-jébe... Levelezés egy lánnyal, találkozás lehetőségének latolgatása, a lány férjnél van, megbeszélték hogy nem a környéken találkoznak, kérte a csaj számát is. Megnéztem iwiw-en, szörnyű!!! De ez lényegtelen, ezek külsőségek.

Az exem meg azt írta a tegnapi utolsó levelében a lánynak, hogy nem biztos hogy kell neki kötött kapcsolat, ezért is van egyedül.

Nagyon sírtam.

Fogalmam sincs mit tegyek, a családja 3 helyen is vár, hogy együtt karizzunk. Én nem tudok színészkedni....

Kivagyok, de nagyon!

2010. dec. 20. 08:59
 47/56 anonim ***** válasza:

Nem beszéltetek erről tegnap óta?

Mármint nem összeveszni, de beszélni róla. Ne ezzel a görccsel kelljen már menned mindenféle karácsonyi rokonjárásra!

Mondd el neki, hoyg nem bírtad, beleolvastál, és ez van. És ez zavar. És mit mond erre?


(a könyv- és filmajánlós anyuka)

2010. dec. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 A kérdező kommentje:
Dehogynem, elmondtam mindent. Uazt mondta amit a csaj hogy egy stratégiai játék kapcsán beszéltek évekkel ezelőtt és tényleg a csaj írt először és sosem taliztak. A csajjal összehaverkodtam. De akkor is írta, hogy nem biztos hogy kell kötött kapcsolat neki meg ilyenek. Ő önmagához képest könyörgött, hogy szeret és velünk akar élni meg ilyenek. (tényleg nem ez a típus, inkább a falba verem a fejem és beledöglök) De én mondtam hogy szép és jó, de bizalmam felé nulla és így nincs értelme. Ma is volt itt és próbált kedveskedni meg ilyenek, de most először azt érzem hogy kezdek kiábrándulni.
2010. dec. 22. 16:03
 49/56 A kérdező kommentje:
Túl sok idő eltelt és túl sok a rossz. Nem zártam még le, de most............
2010. dec. 22. 16:04
 50/56 anonim ***** válasza:
Na, mit lett? És a karácsony végül hogy telt? És hogy vagy/tok azóta?
2010. dec. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!