Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félek! Mi van, ha a férjem...

Félek! Mi van, ha a férjem nem kíván majd a szülés után sem? Mert az elejétől nincs szex, mondván hogy ő most másképp néz rám és pszichésen zavarja. Mi van ha ez nem múlik el? Járt már vki így?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 09:34
1 2 3 4 5 6
 51/56 A kérdező kommentje:

Ott ahol a part szakad...

Karácsonykor befogtam a számat, az összes rokonához elmentünk, eljátszottuk a mosolygósat. MAgához képest kedves volt, 2x magához is áthívott minket. De nem rólunk, hanem csak a kicsiről szólt minden. Nem vagyok féltékeny a fiamra, de engem semmibe sem vesz, egyértelműen a gyerek miatt csinálja. Mondtam is hogy nem néz nőnek, hozzám sem ér.

Aztán meg mertem kérdezni, hogy ha ő nem ivott alkoholt fél éve akkor miért van 2 megbontott üveg bor a hűtőben? (egy csajozógép hűtőjében)

Erre iszonyat berágott és megint kijött belőle az agresszív. Hogy én vádaskodom és így tettem ezt tönkre. Én meg mondtam hogy ha az elmúlt 1 évben nőként kezelt volna és nem csal agyon, nyilván nem kérdezek semmit. Megszűnt a bizalmam. Ez volt 30.án és úgy berágott hogy búék-ot sem kívánt és azóta ma jelenkezett... Jött a gyerekéhez játszani, majd távozott. Ő nagyon nem a szavak embere én viszont ott tartok, ha számítottam volna, az elmúlt 2 hónapban legalább átölelt vagy megcsókolt volna. De semmi. Én túlzom ezt el?

Szerintem egy férfi nem így viselkedik aki családot akar. Én levelet is írtam, kitártam az érzéseim, kiteregettem a lapjaim. És ezért annyit kaptam hogy az első elszólásomért velem akarja elvitetni a saját balhéját.

2011. jan. 4. 18:25
 52/56 anonim ***** válasza:
Azóta mi van veletek?
2011. márc. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 A kérdező kommentje:

Jelenleg szeretet, béke és nyugalom van. Olyan minden, mint az elején. De ezt csak 1 év múlva merem kijelenteni...

Szerintem tanult ő is a múlt hibáiból, de erre csak az idő tudja megadni a fix választ.

Bízom benne, hogy stagnál ez az állapot!

Írok majd mindenképp és nagyon köszönöm az érdeklődést, jól esik!

2011. márc. 10. 17:42
 54/56 anonim ***** válasza:
Hihetetlenül örülök Nektek! Komolyan! Megérte dolgozni a kapcsolatotokért! (remélem, tényleg egy év múlva is ezt mondhatod majd el... meg 40 év múlva is) :)
2011. márc. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Remélem igazad lesz!
2011. márc. 13. 08:33
 56/56 anonim válasza:
Szia,hogy vagytok? Mi újság veletek? Gondolom három-négy év alatt változott valami :)
2015. ápr. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!