Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vallalnatok harmadik babát?

Vallalnatok harmadik babát?

Figyelt kérdés
Az első terhességem toxemiaval végződött. Most vagyok terhes a második babámmal, egyenlőre nincs hasonló probléma, viszont az elejétől fájdogal a császárhegem, és pár napja a szemeremcsontom iszonyatosan. Mindig is szerettünk volna harmadik babát, de mégis mire számíthatok a harmadik terhessegnel?
2016. aug. 12. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Még a 2. sincs meg.... Mire számíthatsz?! Gondolom hasonlókra.
2016. aug. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Tehát,még csak.most vagy terhes a másodikkal??

Akkor inkább arra kellene figyelni,hogy ezzel a terhességgel minden rendben legyen és legyetek túl rajta egészségesen! Nem egy messzi távoli harmadik terhességen agyalni,nincs még itt az ideje!

Szerintem!

2016. aug. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az utolsó hetekben vagyunk. Az orvosom felajánlotta a sterilizaciot. Alapvetően ellene vagyok, de kíváncsi vagyok más véleményére is.
2016. aug. 12. 22:22
 4/10 Eszter76 ***** válasza:
Nehéz kérdés. Hány éves vagy? Nekem 3 császárom volt, utána sterilizáltak (kértem is) - a toxémia szerencsére kimaradt. 39 voltam a harmadiknál.
2016. aug. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
28 vagyok. Szerintem még fiatal hozzá. Végülis még akár 10 év múlva is akarhatunk 3. babát. De attól is félek, mi ha mégis veszélyes lenne. Én meg nem éltem a lehetőséggel.
2016. aug. 12. 23:14
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves Eszter76, neked volt problémad a heggel?
2016. aug. 13. 00:04
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp ne menj bele a sterilizációba ennyi idősen. 10 év múlva is simán szülhetsz még.
2016. aug. 13. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Eszter76 ***** válasza:
Privátban elküldtem a részleteket. Fiatal vagy még. Nekem 9 év telt el a 2. és a 3. között. Ráérsz még ezen gondolkodni szerintem, hogy mennyire veszélyes vagy nem. Sterilizáció nélkül is dönthetsz úgy (később), hogy nem vállalsz több gyereket - ha viszont megcsinálják, akkor nem tudod meggondolni magad. A 2. után eszembe sem jutott.
2016. aug. 13. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Első baba gondtalan terhesség,szépen haladó vajúdás,tolófájásoknál császár.

Második baba borzalmas terhesség,többszöri kórházi fekvés,vérzésk,haematómák,28héten Elkezdtem nyílni stb.A vége egy gyönyörű szülés lett.

Most várom a 3.at.

Első után nem is akartam több gyereket.De 2őt terveztünk így próbáltam elfelejteni a császárt.

Nem mennék bele a sterilizációba még most a 3.után sem.

Én is 28 vagyok.

2016. aug. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, hasonlokeppen gondolom en is.
2016. aug. 13. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!