Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vállalnátok-e a harmadikat?

Vállalnátok-e a harmadikat?

Figyelt kérdés

1. Van két gyerkőc 12 és 8 évesek

2. A nagy auti és negyedikes, jövőre a felső nagy váltás lesz neki. Fontos,hogy vele legyek jobban mint most.

3. A kicsi jó tanuló osztály első, ő most kezdte a sulit.

4. Váltott műszakban dolgozunk férjemmel hét közben inkább ő tud a gyerekkel lenni, én délelőtt vagyok jobban itthon. Sokszor van, hogy 2 napig nem is találkozunk a munkám miatt.

5. 41 éves vagyok és kb 4 hetes kismama

6. építkezünk

7. most indul be a vállalkozásom amit fő állás mellett indítottam.

8. Vágyom az otthon létre,ohgy jobban velük lehessek.



2016. máj. 27. 22:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
10%

Nem. Több okból is.

Az autista gyerekkel még többet kell majd foglalkozni. Mivel most indul be a vállalkozásod, az is sok idődet elveszi és nem biztos, hogy sikeres lesz.

Az építkezés is időrabló.

41 évesen nagy az esélye, hogy ez a baba sem lesz egészséges.

2016. máj. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
30%
Ahogy elkezdtem olvasni egyértelmű nem. Aztán láttam, hogy már pozi a teszt. Ha orvosi akadálya nincs és jó az egészséged akkor igen. Nem öletném meg a magzatom, ha nem megfelelően védekeztem vagy akármi más okból beköltözött. Én nem lennék képes rá.
2016. máj. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
95%
Vállalnám, ha már úton van, akkor szülessen meg, még jó pár hónap van átszervezni a dolgokat :)
2016. máj. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
69%
Hát én ezen akkor gondolkodtam volna, mielőtt teherbe esek, és mindent megtettem volna hogy ne legyek az. De ha már megfogant megtartanám. De ez én vagyok, nem nevelek autista gyereket, neked kell tudnod mit bírsz.
2016. máj. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
7%
Ilyen körülmények közé, nem
2016. máj. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Eszter76 ***** válasza:
76%

Tourette szindrómás a fiam, rengeteg autista tünettel (újradiagnosztizálás is szóba került, mert még mindig nem zárták ki az Aspergert sem), 12 éves, most ötödikes. A lányom 10 éves, közepesnél kicsit jobban megy neki a suli, de rengeteget kell foglalkozni vele. Én napokon belül 40 leszek, én voltam a fő kereső a családban. A meglepetés babánk (kislány) pedig lassan 1 éves lesz. :-) Anyagliag kicsit nehéz most, de amúgy mindenkinek jót tett az apróság. :-) A fiam pszichiátere azt mondta, hogy "terápiás baba" a nagyoknak. :-) Szóval egyértelmű a válaszom! Tartsd meg! Ez egy ajándék!

Ha akarod, írj privátban, szívesen írok még részleteket, ha érdekel. :-)

2016. máj. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
39%

Megtartanám, nem kérdés.

A fentebb leírt indokok mellé most még a CSOKot is felvehetitek, anyagilag talán könnyebb lesz amiatt...

2016. máj. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
77%
Van egy ismerősöm, egy fantasztikus anya, aki a súlyos autista lánya mellé idővel szült még kettő egészséges gyermeket. Olyan ritka, csodálatos családja van, hogy öröm már az ismeretsége is.
2016. máj. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
46%
Igen.
2016. máj. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
31%
Ha már megfogant akkor mindenkèppen.
2016. máj. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!