Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetesen méhszájat elérő...

12 hetesen méhszájat elérő méhlepény mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés
Tegnap jòl megijedtem, mert a 12 hetes ultrahangon azt mondtàk kicsit ràlóg a lepény a méhszàjra, pont elèri, mellső tapadàsú a lepény egyébként. Az uh-s nem mondta hogy ez komoly baj lenne, szerinte 99%, hogy feljebb fog csúszni. De én itthon utàna olvasgattam és nagyon megijedtem, hogy milyen nagy bajt is okozhat ez. Nem mondtak semmit hogy mit nem szabad csinàlnom, semmit. 2 hét mùlva mennék vissza nőgyògyàszhoz, vagy menjek inkàbb menjek előbb?
2016. aug. 13. 07:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha teheted, hívd fel, de általában feljebb csúszik, ne aggódj feleslegesen. Ami szinte biztos, hogy emiatt (addig is, míg lenn van) pihenésre fognak ítelni, általában táppénz van belőle óvatosság miatt.
2016. aug. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ede1219 ***** válasza:

Nem kell túlparázni, de néhány dolgot be kell tartani:

- szex farkaspózban;

- nem emelhetsz szinte semmit;


- nem erőltetheted meg magad;


Nagyjából ennyire emlékszem abból. amit a páromnak mondott az orvosa /8 éve volt/.

Mindenesetre hétfőn hívd fel az orvosod, mond el neki az uh eredményt, és kérded meg, hogy mikor menj hozzá.

2016. aug. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt mindkétszer, ahogy nő a méhed, feljebb kerül. Ha mégsem (ennek kicsi az esélye), akkor fekvés. Nemi élet most tilos. (Elsőnél elfelejtették mondani, nem volt gondom, de barátnőmnek most szintén nem mondták, be is vérzett, kórház. De nem lett nagyobb baj szerencsére.)
2016. aug. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 10 hetes terhesen teljesen a méhszájon feküdt a lepény.

Bevéreztem és kórházba kerűltem.

Aztán 1 hónapig fekvés és szinte semmit nem csinálhattam.

18. héten már mellső tapadású volt a lepény,jó helyen.


Neked is feljebb fog húzódni,most sincs annyira rosz helyen.

Ha van rá lehetőséged kíméld magad.

Hajolgatás,emelgetés,sok gyaloglás,szex- ezek a tíltólistás tevékenységek!

2016. aug. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!