Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy 0 + vércsoportú anyának...

Egy 0 + vércsoportú anyának és egy A + vércsoportú apának lehet egészséges gyereke?

Figyelt kérdés
Kérlek írjatok
2016. aug. 14. 21:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Biológia 7. Osztály...de lehet hogy 6. A vércsoportnam nincs köze semmihez. Ha az RH faktor (+,-) különbözik akkor is egészséges lesz a gyerek, csak injekciot kap az anya. -.-
2016. aug. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, a vércsoport ilyen szempontból nem számít. Az Rh- anya miatt is már csak ritka esetben van probléma.
2016. aug. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Apám 0+ anyám A+....mind a 3 gyerek A+ lett...
2016. aug. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Olvastam az ABO összeférhetetlenségről. Ritkán okozhat súlyosabb sárgaságot,ha az anya 0 , az apa A vércsoporttal rendelkezik. Azt is olvastam,hogy a fiu magzatok ilyenkor többnyire nem elik túl. Ez nagyon megrémített.
2016. aug. 14. 21:15
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

:)

Én 0+ vagyok. Párom A+. A gyermekünk 0+ lett:)

Köszönjük (kopp-kopp) makk egészséges:)

De nem is értem a kérdést!?? Én ilyenről még nem halottam..

2016. aug. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 3- as és nem volt semmi probléma az újszülöttekkel?
2016. aug. 14. 21:16
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Rh összeférhetetlenség létezik és nem vércsoport összeférhetetlenség. Nem lesz semmi gond. Nem szabad mindent elhinni amit olvasol ha baj lenne akkor már a védőnő vagy nőgyógyász már szolt volna... Én B + vagyok párom 0+ első babát várom de ilyenen nem agyalok. Ha baj lenne már szóltak volna. Nyugi.
2016. aug. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Rh osszeferhetetlenseg akkor lenne ha te 0- es az apa A+ lenne. Mivel mindketten pozitivosok vagytok igy ez nem all fenn nalatok. Amugy meg ha ez lenne a felallas akkor elso terhessegnel nincs gond amikor szulsz akkor keveredik a vered a babaeval aki mondjuk tegyuk fel pozitiv lenne es ha te negativ lennel akkor termelodnenek ellenanyagok. Majd a masodik terhessegnel lenne ez mar gond de mivel erte figyelnek a korhazakban akiknek szukseges kapnak inkekciot szules utan hogy a kovetkezo terhesseg is problemamentes legyen
2016. aug. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

HA azt kérdeznéd, hogy milyen vércsoportú lehet a gyereke azt még meg is érteném, habár már az is az oktatási rendszer szégyene.

De a feltett kérdésnek semmi értelme. Ugyan miért ne lehetne?

2016. aug. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
Ha bármit számítana az apa vércsoportja,akkor az övét is néznék a számtalan terhességi vizsgálat során. De nem nézi,kérdezi senki. Én 0+ vagyok, semmi rizikófaktort nem említettek.
2016. aug. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!