Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi volt a D vitamin...

Mennyi volt a D vitamin szintetek terhesség alatti vérvételkor? Kellett szednetek D vitamint?

Figyelt kérdés
2016. aug. 15. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem mérték, itt nem nézik.
2016. aug. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk sem nézte a kutya se... (Szeged)
2016. aug. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a doki javasolt 2000 NE napi adagot, a vérvételtől függetlenül.
2016. aug. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És nyáron is szedted? Az a gáz, hogy simán túl lehet adagolni, (hiába mondják, hogy nem..) ha 250 felett van az érték akkor már toxikus, de mivel csak a terhesség legelején nézik ezért honnan tudja az ember a 7-8 hónapban, hogy nem adagolta-e már túl. Főleg, hogy az első vérvételnél még tavasz eleje volt, jöttünk ki a télből, most pedig süt a nap ezerrel. Azt olvastam, hogy nagyon drága a D vitamin szint szűrése a társadalombiztosításnak, ezért inkább nem méregetik csak rutinszerűen felírják mindenkinek. Gondolkodó emberként nem tudok emellett csak úgy elmenni..
2016. aug. 15. 13:50
 5/9 anonim ***** válasza:

A terhesség alatt nem nézik. Én a teherbeesés előtt magán úton megnézettem (3000,-Ft volt a vizsgálat) és 57,7 mmol/l volt.

Utána elkezdtem szedni D vitamint, lényegében ez után sikerült teherbe esni.

2016. aug. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem nézték az első trimeszterben.
2016. aug. 15. 16:20
 7/9 A kérdező kommentje:
Hol nézetted meg kedves 5-ös válaszoló?
2016. aug. 15. 16:21
 8/9 anonim ***** válasza:
50 korul volt
2016. aug. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pestszentlőrinc-Pestszentimre Eü. Szolgáltató Nonprofit Kft. Laboratórium.

A fogl. egészségügyi orvos vette le a vért és ő küldte el ide, csak fizetős volt a vizsgálat. Szerintem bármelyik magánlabor elvégzi hasonló tarifáért. (5. válaszoló voltam)

2016. aug. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!