Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák, Kismamik. Irnatok rá...

Anyukák, Kismamik. Irnatok rá választ?

Figyelt kérdés
34.hetet töltöm a héten.Anyosom ma lecsót csinalt,miutan megpucolta a paradicsomot allergia jött ki rajta,piros lett az arca bedagadt a szeme,nagyon elkezdett viszketni.de előtte barackot is evett.egy biztos en mar a lecsóból nem eszek.nem kockáztatnék.anyosom alapbol allergias nyaron,de azt mondta h egyszer fordult elő vele igy a mogyoro miatt.most aztán nekem is elkezdett viszketni mindenem....nem piros,kiutesek nincsenek rajtam,csak viszketek lehet ez csak pszihesen....az a kerdesem ha esetleg megis csak NE adj Isten kijönne rajtam akkor ugye a babahoz a pocakomba ez nem jut be? vagyis ő rajta semmilyen allergia nem jöhet ki ugye???
2016. aug. 15. 12:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Most az a kérdésed, hogy anyósodtól elkaptad-e, az allergiát, ami kárt tehet-e a babaádban???


Nem.

2016. aug. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Te is ugyanazokra a dolgokra vagy allergiás, mint anyósod?

Az allergia nem ragályos.

Szerintem csak pszichésen viszketsz.

2016. aug. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Allergiát nem lehet elkapni, így vagy tényleg csak pszcichésen viszketsz,vagy nem allergia hanem valami más miatt viszkettek. Ha kijön rajtad is valami akkor menj el a dokidhoz, hogy nézzen meg.
2016. aug. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

az allergia nem fertőző... de mivel te máris "elkaptad" anyóstól, ezt bizony a baba is megérzi pontosan ennyire.


mondanám, hogy szúúúúszáááá, és egyél csak aból a lecsóból, ha kívánod :)

2016. aug. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Te jó ég! :O
2016. aug. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az allergia nem ragályos, mint ahogy a többiek is írták, a viszketés biztosan csak pszichésen van. A lecsóból mondjuk én sem ennék, de csak azért, mert én is olyan vagyok, hogy képes vagyok bebeszélni magamnak, hogy bajom lesz tőle. ha nem vagy kiütéses, akk ne aggódj, én ilyenkor valamibe belefogok, ami leköti a figyelmemet, és a viszketésről meg is feledkezem :)
2016. aug. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ezek a kérdéseid?

- Az allergia ragályos-e?

- Ha eszel a lecsóból, te is allergiás leszel-e?

- Az allergiás kiütésed (amennyiben az van), hat-e a magzatra?

- Az allergiás kiütésed allergiás kiütéseket okoz-e a magzatnak?


Annyi mindent ki akarok mondani egyszerre, hogy semmit se tudok erre mondani.

2016. aug. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Gondoltam h nem ragalyos azert hulye en sem vagyok :) arra gondoltam ha esetleg egy kismamin kijon allergia valos allergia akkor kart tehet a piciben ? Vagy csak a kismaman jon ki? Amugy koszonom a valaszokat :) de felre ertettetek :) maskor en is pontosabban fogalmazok
2016. aug. 15. 14:02
 9/13 A kérdező kommentje:
De igen kedvea utolso valaszt ado az utolso ket kerdesed merultek fel bennem.
2016. aug. 15. 14:10
 10/13 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag bármilyen étel okozhat allergiás tüneteket... :D
2016. aug. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!