Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A sümegi kórházban a diabetoló...

A sümegi kórházban a diabetológián csinálják meg a cukorterheléses vérvételt? Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
2016. aug. 15. 14:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Valaki tud segíteni?
2016. aug. 16. 13:38
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Igaz az én fiam már 16 hónapos, de annó én is sümegen voltam terhelésen. Nem a diabetológián hanem a laborban vették le a vért. Reggel 7- re mentem , vinnem kellet valami cukrot vagy mit ,amit a háziorvos irt fel. Ott a laborba bekeverték, jótanács citromlevet vigyél. A terhelésre küldött kismamákat veszik előre. Szólni kell hogy terhelésre mész.
2016. aug. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szia! Nagyon köszönöm. Azt szeretném még megkérdezni hogy a háziorvostól beutalót kell vinni? Mert nekem csak a cukor receptjét adták ki de ha kell beutaló akkor visszamegyek és kérek. Most vagyok a 21. hétben :)
2016. aug. 18. 06:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Kell beutaló minden vérvételre, különben honnan tudnák mit nézzenek? Ha van még kérdésed nyugodtan írj.
2016. aug. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!