Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki az első babát császárral...

Aki az első babát császárral szülte, valószínű a másodikat is ugy fogja?

Figyelt kérdés
Az elsővel nem tágultam semmit. Utolag még jobb is mert 4250grammal született. Vajon a másikkal is császáros leszek? Nektek hogy volt?

2016. aug. 16. 11:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nincs gond, ha téged ez nem zavart. Csak ne terjesszünk valótlanságokat másoknak.
2016. aug. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Méwha vita is lett a kérdésemből. Meg kérdezem én is az orvosomat! Kiváncsi vagyok mit fog mondani. Mert tényleg nagyon császár ellenes.
2016. aug. 16. 13:41
 13/18 anonim ***** válasza:
nem terjesztek valótlanságokat. Tolmácsoltam amit az orvosom mondott, mert a kérdésre szerettem volna válaszolni.
2016. aug. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Első 4000g császár téraránytalanság,beilleszkedési rendellenesség miatt.

3év 3hónap múlva második 3600g természetes szülés.

2016. aug. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

42 éve szült császárral a nagynéném, 2,5 évvel később a lányát hüvelyi úton.

Egy barátnőm is VBAC szülte meg 4100 (!!!) grammos kislányát, a nővére császárral született.

2016. szept. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem az orvosom mire számíthatok. Azt mondta mivel nem indult be a szülés, fájásaim sem voltak nem is tágultam. Igy 100%-hogy meg fog császározni. Ne szenvedjek annyit mint az elsővel.
2016. szept. 9. 07:09
 17/18 anonim ***** válasza:
Kereshetsz másik orvost ha meg szeretnéd próbálni a természetes szülést.
2016. szept. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Szeretném nagyon természetes uton. Az elsővel is sírtam mikor Kiderült hogy műtét kesz a vége. De a dokim elmagyarázza az előzmények alapján, hogy jobb ha császárra készülök most. Ne érjen meglepetés. De nen programozott lesz. Ha még us beindul akkor marad a természetes ut! 😊
2016. szept. 9. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!