Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik hét lehet így?...

Hanyadik hét lehet így? Létetik hogy baj van a picivel?

Figyelt kérdés

Júni 17-én volt az utolsó piros dolog első napja. Júli 20-án és 21-én pozití at teszteltem 27-én szintén. (Használtam egy kalkulátort ami a termékeny napokat mutatta és a 06. 02. Volt a legtutibb, így akkor be is próbáltuk) 29-én elmentem orvoshoz aki azt mondta 5-6 hetes lehetek,a(mi nekem soknak tűnik)8mm petezsák,embrio kezdeményezés nem látható. Elküldtek terhesgondozásra ahol azt mondták hogy cainálnak egy ultrahangot hogy látnie a picike szív verését, de nem látszott. (08. 05)

08. 15. Újabb uh ahol egy harmadik orvos közölte hogy nem lát életjelenséget azaz embriót sem... 23án vissza kell mennem és ha akkor sem akkor meg kell szakítani. Kérlek segítsetek. Vélemény?



2016. aug. 16. 14:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én 5 hetes voltam mikor kiderült. A petezsák kisebb volt mint a tiéd és nálam se láttak embriót de vissza se hívtak engem csak a 12 hetes UH-n tudtam meg hogy minden rendben van. De ha 8 hetesen se lesz élet jelenség akkor igen meg kell szakítani
2016. aug. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Akkor jól gondolom hogy kedden (08. 23.) Korai lenne hogy megszakítsák?

Azt lefelejtettem hogy 15-én már 18,..mm volt majd nem 19...

2016. aug. 16. 14:41
 3/15 anonim ***** válasza:
Már 8 hetes terhes vagy. Sajnálom, de mivel nem találtak életjelenséget ezért műszeresen jell befejezni ha nem indul meg magától. Drukkolok, hogy legközelebb sikerüljön.
2016. aug. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Utánna kereskegettem, szinte egésznap azt csinálom...és az valóba létezik hogy valakinek 10 hetesen látszódik embrió?
2016. aug. 16. 15:49
 5/15 A kérdező kommentje:
De arról sem vagyok 1000%osan meggyőződve hogy mikor fogant..nem egyszer próbálkoztunk...végképp lehetetlen hogy elszámolták? Google nem a barátom és nem találtam pontos infót a méret egyezéséről... :(
2016. aug. 16. 16:05
 6/15 anonim ***** válasza:
Hánynaposak a ciklusaid?
2016. aug. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nagyon változó sajnos vagy nem sajnos de álltalában 32
2016. aug. 16. 16:32
 8/15 anonim ***** válasza:

Nézd ha a petezsak no csak de nincs benne embrió, akkor ezt műtéttel kell befejezni m a szervezeted még novesztene a petezsakot egy darabig és termelne a hormonokat. Az h 19 mm a petezsak sztem annyit jelent h jelentosen előrehaladott terhessegnek kene lennie. Az napi 1mm-t nő! Ha nincs látható embrió akkor neked is az a jobb ha mielőbb újraindul a ciklusod.

Nalam 4+3nal volt 2mm petrzsak majd 7+2nel mar 3mm-es crl-lel szivhangos embrió. Itt mar bőven 20mm feletti petezsak volt ha jól emlékszem.

Sajnálom!

2016. aug. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Kedden minden kiderül!!
2016. aug. 16. 19:28
 10/15 anonim ***** válasza:

Ma vagyok 6+3 hetes.Ultrahangon CRL:5mm,szívműködés látható.

Előző babám később fogant (ciklus 24 napján volt ovu) így Nála 6 hetesen (valójában 4és fél hetesen) még csak petezsák volt.8 hetesen (6 és fél hetes) pedig volt már szívműködés.

2016. aug. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!