Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik hét lehet így?...

Hanyadik hét lehet így? Létetik hogy baj van a picivel?

Figyelt kérdés

Júni 17-én volt az utolsó piros dolog első napja. Júli 20-án és 21-én pozití at teszteltem 27-én szintén. (Használtam egy kalkulátort ami a termékeny napokat mutatta és a 06. 02. Volt a legtutibb, így akkor be is próbáltuk) 29-én elmentem orvoshoz aki azt mondta 5-6 hetes lehetek,a(mi nekem soknak tűnik)8mm petezsák,embrio kezdeményezés nem látható. Elküldtek terhesgondozásra ahol azt mondták hogy cainálnak egy ultrahangot hogy látnie a picike szív verését, de nem látszott. (08. 05)

08. 15. Újabb uh ahol egy harmadik orvos közölte hogy nem lát életjelenséget azaz embriót sem... 23án vissza kell mennem és ha akkor sem akkor meg kell szakítani. Kérlek segítsetek. Vélemény?



2016. aug. 16. 14:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Par honapja nekem is igy volt.

En 6 hetesen 3 naposan voltam orvosnal es 7mm-es petezsak volt csupan, mar akkor tudtam, hogy gond van, mert ez kb 5 hetes terhessegnek megfelelo, de nem lehetett annyi, tudtam, hogy mikor volt peteeresem. A mensi elso napjatol szamitjak a terhesseget, szoval neked 6 hetesen mertek 8mm-t, az valamivel jobb, mint az enyem. Szerintem ha juli 20-an mar volt pozitiv teszted, akkor sokkal kesobb nem foganhatott, tehat a mensi szerinti terhessegi kor realis lehet nalad.

En ezutan meg 3 ultrahangon voltam, 15 mm-es petezsakig es pici embrioig jutottunk el, egy alkalommal sejtheto volt a szivmukodes, de nem volt egyertelmu, azutan mar nem nott semmit se a petezsak, se az embrio es 9 hetesen veteltem el spontan.

Drukkolok, hogy nalad ne igy legyen, de sajnos ennyi idosen mar ettol tobb kellene, hogy latszodjon.

2016. aug. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Még annyi nyugtat hogy uh-n látszódott egy picike kis fehér folt és a leletemen az szerepel hogy szabályos alakú petezsák, benne fehér folt, mely kialakuló embriónak felel meg...aztán hát ha látni fogjuk a picike szívét...

Nagyon nehéz helyzet... :(

2016. aug. 17. 11:46
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! 26-án megállapították hogy elhalt, összeesett petezsák stb. 29-én meg volt a műtét... :(
2016. szept. 21. 22:32
 14/15 A kérdező kommentje:

Ja, és vasárnap hajnalban elvetéltem...

Aki teheti, kerülje a hatvani korház bunkó nőgyógyászát, Mohamed urat...

2016. szept. 21. 22:34
 15/15 anonim ***** válasza:
Sajnálom:(
2016. szept. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!