Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nőgyógyászhoz menjek hamarab...

A nőgyógyászhoz menjek hamarabb vagy a vizsgálatokra?

Figyelt kérdés

Elöljáróban elmondom, hogy külföldön élek, 9+2 hetes terhes vagyok és holnapra van időpontom egy új nőgyógyászhoz. Az első vizsgálaton a kisvárosomban voltam egy magándokinál, ő viszont nem vállal szülés-levezetést, így holnap megyek a közeli nagyvárosba egy szülész-nőgyógyászhoz.


A magándoki adott egy listát az elvégzendő kötelező vizsgálatokkal, határideje a 12. hét. Mivel államilag támogatott időpontot csak a 12 hét utánra kaptam azoknál a kórházaknál, amiről tudomásom volt, ezért úgy döntöttem hogy elvégeztetem magánklinikán, pénzért...


Az eredeti tervem az volt, hogy ha már holnap be kell utaznom a városba, akkor először elmegyek a vizsgálatokat elvégeztetni, majd utána a nődokihoz. De aztán megfordult a fejemben, hogy mi van, ha esetleg nem kell mind az összes vizsgálat (csak magánkórház lévén mindent megfizettetnének), vagy esetleg van olyan ami ráér 12. hét után és azt el tudnám végezni államilag. Összesen kb 60.000 Ft. értékű vizsgálatsorról van szó.


Jobb ezeket a kötelező a vizsgálatokat minél hamarabb elvégezni? Szerintetek menjek egyúttal be holnap a vizsgálatokra és utána a nőgyógyászhoz, vagy a második opció (csak nőgyógyász, aki esetleg mond bővebb infókat)?


2016. jún. 29. 11:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan kérd ki előbb az új nőgyógyász véleményét is. Azon az egy napon nem fog múlni.
2016. jún. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!