Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is ennyire nehéz a...

Másnak is ennyire nehéz a terhesség vagy csak én vagyok ilyen szerencsés?

Figyelt kérdés

Az első pillanatától itthon vagyok táppénzen, màr ez is elég nehéz.

16. hétig hánytam, mindentől.

16-20 folyton aludtam, nem tudtam megmozdulni a fáradtságtól, állandó migrénem volt.

20. heti genetikai ultrahangon találtak a baba fejében 2 cisztát, jött 4 hét aggódás, szerencsére felszívódott.

24. héten kiderült, hogy cukros lettem, kezdődött a diéta.

26. héttől folyamatosan mérni kell a vérnyomásomat naponta háromszor.

30. héttől jósló fájásaim vannak.

Most 32 hetes vagyok, de nagyon nehezen bírom. Egyszerűen nem hiszem el, hogy ennyire összejött minden. Csak akkor érzem magam boldognak, ha kiscsillag mozgolódik.

Nektek is ennyire nehéz vagy csak én fogtam ki?



2016. aug. 16. 19:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Jaj szegenykem :( en a 16.hetig voltam rosszul, aztan csak a derekfajas es az orrdugulas maradt hal isten, viszont mivel van autoimmun izuleti betegsegem en ezert szenvedek.. :/ de mar nincsen sok 27hetes vagyok aztan ujra kaphatom a gyogyszeremet:) viszont meg mindig dolgozom szeptember Kozepeig legalabb :))
2016. aug. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!