Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17. hetes terhes vagyok, és...

17. hetes terhes vagyok, és ma reggel arra ébredtem hogy nyújtózkodom, de nem csak a kezeimet és a lábaimat nyújtóztattam, hanem a hasamat is elég erősen megnyújtottam, szinte megfeszült. Járt már igy valaki közületek?

Figyelt kérdés
Akaratlan mozdulat volt, mivel még félálomban voltam. Fájdalmat nem érzek és más probléma sincs, csak nagyon aggódok hogy ezzel árthattam valahogy a babának. A mozgását még nem érzem, és nem szeretném ez miatt egy felesleges ultrahangnak kitenni.
2016. aug. 17. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmi bajotok nem lett/lesz. Ha valami nem jó, azt úgyis érezni fogod.

Felejtsd el az ilyen babonákat, hogy ne nyújtózkodj, mert rátekeredik a köldökzsinór, vagy megnyomod és baja lesz...

Csak lazán, ő úgyis jelezni fog neked, vagy a szervezeted mindenképp :)

2016. aug. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem árthattál ezzel, nyugi.
2016. aug. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is nyújtózkodtam ma reggel pedig nem szokásom, eszembe jutott nekem is hogy megfeszülhet és az ugye kellemetlen NEKEM, tehát nem nyújtóztam végig nehogy fájjon. :) A babának semmi baja nem lehet, neked lehet kellemetlen ilyenkor de ennyi.


19+3 hkm

2016. aug. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Hee?? Kérlek magyarázd már el,hogy a nyújtozkodástól mi bajod lenne?? Vagy a gyereknek a hasadban mi baja történik??

De ne úgy kezdődjön,hogy: a nagyim azt mondta,hogy...!!

2016. aug. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a pozitiv válaszokat, nagyon megnyugtattatok :-)
2016. aug. 17. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!