Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 12 hetesen 99%-ra lányra...

Ha 12 hetesen 99%-ra lányra tippelt a doki?

Figyelt kérdés
Elvileg a város legjobb genetikusa. Gyorsan megnézte a nemét is. Szerintetek ilyenkor jól megtudta már különböztetni? Valószinüleg lány lesz? Volt akinek végül ilyen tuti tipp mellett fiú lett? :)
2016. aug. 17. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Én várnék a 20 hetes UH-ra, és ha akkor is 99%, hogy lány, akkor már elhinném:D
2016. aug. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát akármilyen jó genetikus is szerintem még ne éld bele magad teljesen. Tényleg várj a következő uh-ig :)
2016. aug. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindkét kicsimnél 12. héten lányt mondtak. Egyikük lány lett, a másiknak a 18. hétre függeléke nőtt:-)

Végül a doki elmagyarázta, hogy a 12. héten még ugyanúgy néznek ki a magzat genitáliái, később a lányoknál szeméremajkakká, a fiúknál herezacskóvá, illetve lányoknál csiklóvá, fiúknál pénisszé fejlődnek.

Ami alapján ennyi idősen tippelnek, az a méret, de abban meg tizedmiliméternyi eltérések vannak a két nem között.

Mindezt az Istenhegyi úton mondták.

2016. aug. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elvileg lányoknál lehet látni a szemérem csontot. Na mindegy, előbb-utóbb kiderül! :) Köszi a válaszokat!
2016. aug. 18. 07:52
 5/6 NikiDávid ***** válasza:
Nekem is akkor lányt mondtak, és meg vettünk mindent lányosra..... mire kiderült hogy fiú végén :)
2016. aug. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tegnap voltunk 4D-n! Megerősítették, hogy kislányka! :)))
2016. aug. 31. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!