Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én gondolkodom tényleg rosszul...

Én gondolkodom tényleg rosszul+1 kérdés?

Figyelt kérdés

35hetes vagyok,már fejben készülök a szülésre,de én mindig a jobbra gondolok,h be is vonzam,erre egyik rokonom azt mondta mindig a rosszabbra kell,h ne érjen váratlanul,pl h nem fogok nagyon szétrepedni,erre aztmondta mindenki a fenekéig reped, vagy könnyű szülésem lesz erre azt mondta h nincs könnyű szülés,ő is 1 napig szenvedett,szerinte rosszul gondolkodom.

Másik kérdés,h mit jelenthet az ha már 1-2 napja olyan általánosan nem érzem jól magam,egész nap aludnék,eddig mindent megcsináltam most csak feküdnék,aludnék egész nap ,semmi kedvem,egyre gyakrabban görcsölök,fáj a hasam alja,csípőm,szeméremcsontom,és érzem h babámnak se a legkényelmesebb,egész nap forog,helyezkedik,m mindig valamilyét kinyomja.


2016. aug. 17. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első kérdésedre:

Azért mert neki rossz tapasztalatai vannak, még nem minden szülés olyan. Vannak rosszabbak, jobbak.

A másodikra: front van.

2016. aug. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez butaság. Bízz a legjobban, de tudd, nem mindig mennek úgy a dolgok, ne érjen váratlanul, ha másként zajlik le, mint ahogy szeretted volna.


Párod vagy valaki kísérő menjen veled, hogy tudja az érdekeidet, szándékaidat képviselni, mert szülés közben képtelen az ember bármilyen dolgot elérni (én legalábbis az voltam).

2016. aug. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Valóban fel kell készülni a rosszabb verzióra is, de csak mondogasd magadnak, hogy neked könnyű szülésed lesz, bízz benne, hogy bevonzd. Csak tényleg tisztában kell lenni a másik lehetőséggel is.


A másik, szerintem időjárás. Én is ennyi idős terhes vagyok, és szintén ez a helyzet

2016. aug. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Készülj a legrosszabbra, reméld a legjobbat, tartja a szólás.

Én egyébként nem bíztam semmi jóban, rettegtem, egy pozitív gondolatom nem volt, mégis egy 3 órás vajudassal, 10 perces kitolással megúsztam. A szülőágyon már mondtam, hogy ezt bármikor újra végigcsinálnám. Semmi maradandó sérülésem nem lett, sőt javult lenn a helyzet rengeteget.

2016. aug. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem vagyunk egyformák, kinek mi a könnyebb. Nem kell mindenkinek ugyanazt gondolni.

2. Azt jelenti, hogy kezd egyre kényelmetlenebb lenni, ahogy a baba nő. Front is van, én meg rosszul aludtam.

2016. aug. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Tudom h nemcsak jó van,h bármi megtörténhet,de én mindig is csak a jóra gondolok,bármilyen helyzetben,és eddig mindig bevált,pl államvizsgára úgy mentem h sikerülni fog,holott tudtam h csoda kell h sikerüljön,mert a vizsga biztos utált,rossz jegyeket adott és mégis sikerült.De azért tudom h nem minden csak jó és szép,mégis bízok benne.

Akkor a front most nagyon kikészített,aludni se nagyon tudok,mindenhogy rossz

2016. aug. 17. 16:12
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Messze nem az a legrosszabb verzió, hogy repedsz. De ezzel az erővel minden nap parázhatnál mindentől, akár nem terhesen is. Ha alapvetően optimista ember vagy, akkor már mrgszokhattad, hogy pesszimisták is vannak és nem kell minden hülye véleményét figyelembe venni. A terhességed vége felé jársz, nem csoda ha fáradt vagy, normális dolog.
2016. aug. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is igy voltam mint te. Elterveztem hogy könnyű, természetes szülésem lesz. Sírtam mikor vittek a műtőbe császározni. Most 29 hetes vagyok és nem is foglalkozom vele mi lesz. Majd lesz valahogy. Nem agyalok inkább Nehogy csalódjak.

Én is aludtam ma. Biztos front.

2016. aug. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnél végig csak a jóra gondoltam,nagy pofon volt a végén a császár.

Másodiknál lelkiekben felkészültem,hogy bármi lesz nem zuhanok meg.Szép szülésem lesz.

2016. aug. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%

Ne is foglalkozz az ilyennel! Igenis gondolj a jora!


Mindig vannak ilyen lehuzos emberek..

Tolem is megkerdeztek mikor terhes voltam hha nem lesz tejem milyen tapszert adok a babamnak? Mondtam h nem tudom, mivel abbol indulok ki h lesz tejem! egesz addig eszembe sem jutott h ne lenne majd.

2016. aug. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!