Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mostanában trendi terhesen...

Mostanában trendi terhesen házasodni? Aki úgy házasodott, jobb volt úgy?

Figyelt kérdés
Megyei jogú városból származom. A távolabbi ismerőseim most kezdenek el gyereket vállalni. A távolabbi ismerősök alatt értem pl. szüleim kollégáinak gyerekeit, volt szomszédaim gyerekeit, akik 26-30 évesek. Mind terhes az esküvőjén, nem túlzok. Mikor én házasodtam, még nem tapasztaltam ilyesmit tömegesen, ez 2 éve volt. Most van valamiféle változás szerintem, de lehet, hogy rosszul látom. Ti hogyan tapasztaljátok, ez lett a divat mostanság?

2016. aug. 19. 09:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van pár ismerősöm, de én meg pont fordítva vagyok vele. Semmi pénzért nem mennék terhesen férjhez. Eljegyzés megvolt, rá 2 évre eldöntöttük, hogy jöhet a baba. A lagzi még nem fért bele a költségvetésbe, majd a tesó után. Meg se fordult a fejünkben, hogy "csak ezért" összeházasodjunk. Tudom, nem így van, de nekem az ilyen esküvőtől olyan érzésem van, hogy csak azért venne el, mert jön a gyerek... holott valószínű nagytöbbségnél nem így van :)
2016. aug. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
En is szoktam mondani neki,hogy csak azert vett el,mert jott a gyerek:) neki erre meg az a válasza,hogy persze,es azert csinalt azota meg kettőt,hogy biztos mellette is maradjak...
2016. aug. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
51%

Anyukám is terhesen házasodott,én is. Főleg azért is,h a kicsi az apa nevét kapja automatikusan, az apasági nyilatkozat túl "rideg" lett volna szerintünk. Meg hát mikor,ha nem terhesen érzi az ember,hogy jó lenne már hivatalosan is családnak számítani?

Szerintem trendibb mostanában csilli-villi esküvőt csapni aztán még 5 évig húzni a gyerek kérdést.

2016. aug. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én most vagyok félidőben, már a kezdetektől azt mondtam, hogy engem ugyan meg ne kérjen, csak azért mert várandós lettem. Aztán egyre mondogatta, hogy márpedig az a rendje, és nem a baba miatt, jövőre am is meg akarta kérni a kezem, hát most egy évvel előrébb hozzuk. Én vártam is a gyűrűt, jó 3 hónap után meg is kaptam... akkor viszont már nagyon frusztrált a dolog, nem értettem, hogyha ő akarta, nem én erőltettem, akk mért nem kéri meg a kezem, meggondolta magát, mikor rákérdeztem meg csak ködösített...na mindegy, most eljegyzett, de megbeszéltük, hogy 2 év múlva lesz lagzi, mert én nagy pocakkal már nem akarok, jövőre meg a majdani házunkat akarjuk felújítani.
2016. aug. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!