Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha egy szülő végig menstruált...

Ha egy szülő végig menstruált a lánnyal 8hónapot a lány örökölheti? Tudtok erről valamit?

Figyelt kérdés
2016. aug. 19. 11:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem öröklődik. Egyébként maximum vérzett, ez nem menstruáció, a kettő nem ugyan az. Ha menstruálna, leválna a teljes méhnyálkahártya babástól.
2016. aug. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pedig ez anyával történt meg és 8hónapig vérzett az orvos szerint normális.. szerintetek örökölhető?
2016. aug. 19. 11:11
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Kicsit nehéz a felfogásod...


1. Nem örökölhető.

2. Nem menstruáció, mert a vérzés nem egyenlő a menstruációval.

3. Egyáltalán nem normális, csoda, hogy megmaradt a magzat.

2016. aug. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem nehéz a felfogásom,csak a tényeket mondom.. Másodjára nem azt írtam,hogy menstruált,hanem,hogy vérzett 8hónapig és egy lány ismerősöm is 8hónapig vérzett és a kisgyereknek semmi baja.. Talán neked van baj a felfogásoddal :)
2016. aug. 19. 11:16
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem igen. nálunk pl anyumnak nem használt az epidurál, nem tudták miért, most szültem, én is kettőt is kaptam de nekem se használt.
2016. aug. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet, de rohadtul nem normális dolog, ha valaki terhesen vérzik!!!! Orvos szerint normális??? Na ne vicceljünk már...
2016. aug. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem örökölhető és van olyan akinek megjön terhesség alatt is, igaz azt hivatalosan nem menstruácionak hívják, de sztem ez lényegtelen. Nekem pl. nem fáj, nem görcsöl a menzeszemkor és anyámnak sem fájt. A barátnőim többsége szenved vele, ahogy az anyjuk is. Emiatt el tudom képzelni, h veled is előfordulhat ilyen, de nem gyakori jelenség. Alapvetően a terhes nőknek nem szokott lenni ilyen ál-menzeszük.
2016. aug. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A vérezgetésnek egy csomó oka van, előfordulhat, hogy más okból előjön. De menstruációról szó sincs, még csak nem is rendszeres. Az összes ilyen "menstruáltam terhesség alatt" című performansz semmi más, mint az alapból összevissza menstruáló nők random vérezgetései. amit ők teljesen természetesnek és "menstruációnak" élnek meg... Szabályos ciklikus vérzés nincs.
2016. aug. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

“Menstruáció” a terhesség alatt többféle okból léphet fel:


a fogantatás viszonylag későn történik, ezért a “szokásos” időpontban leválik egy kis darabon a méhnyálkahártya

a szervezet “emlékszik” rá, mikor kéne megjönnie, ezért a menses időpontjában a megszokott tünetek lépnek fel és minimális vérzés is jelentkezik

hormonális okokból lép fel vérzés, ami nem “igazi” menstruáció, és nem is teljesen abban az időpontban jelentkezik, hanem az első harmad folyamán bármikor

2016. aug. 19. 15:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, ezt honnan másoltad?
2016. aug. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!