Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kecskeméti kismamák! Bérczi...

Kecskeméti kismamák! Bérczi Ildikó szonográfusnál mennyibe kerül egy ultrahang vizsgálat? ( A rendelésén)

Figyelt kérdés
18 hetes vagyok, és már nagyon kíváncsi vagyok a nemére:))
2010. ápr. 20. 06:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha az SZTK-ba mész, akkor ingyenes.
2010. ápr. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem! Ezért írtam, hogy a magánrendelésén!Azt hiszem, az Északi térfalnál rendel.Az Sztk-val nem mennék semmire.Látni szeretnénk, és ha mutatja magát, megtudni a nemét.
2010. ápr. 20. 07:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Nemem az Sztk-ban is mindent megmutatott a doktornő, sőt azt is megnézte volna, hogy ki lakik odabent, csak épp nem mutatta meg magát...
2010. ápr. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Voltál nála? Én most szeretnék hozzá menni. Megírnád mennyit kér?

2010. júl. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem, végülis nem hozzá mentem.Az Északi térfalnál voltam,Dr.Altorjay Balázsnál.Nagyon meg voltam elégedve.8 ezret kért, de megérte, mert először láttuk 3/4 D-ben.Kislány.Most már lassan a 32. hetet töltjük.De megvan Bérczi Ildikó névjegye.Rendelési idő:szerda 8-14-ig

Kecskemét Kápolna u. 2. Tel: 06-20-934-99-17

2010. júl. 25. 06:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszi szépen! Minden jót nektek! :)
2010. júl. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 "N" válasza:
Nagyon szimpatikus hölgy és profi. Pont annyit beszél, amennyit kell. Sima plusz 4D UH 1 színes képpel+ DVD összesen 13200 Ft. Kb. 15 perc . Le a kalappal
2014. júl. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!