Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kislányomat aki most 4 éves...

A kislányomat aki most 4 éves fogadott orvosnál szültem Miskolcon. Akkor 30ezer volt. Azóta elköltöztünk más városba. Most 28 hetes terhes vagyok. Az itteni doki min.60ezret kér. és így szerintem nem lesz ennél fogadott orvosom. Ez nagyon ciki?

Figyelt kérdés
2010. szept. 2. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem nem ciki!!

de ez rengeteg pénz!!

én másfél élve szültem miskolcon.volt orvosom és ugye minden alkalommal terhesség alatt 5 ezer.szüléskor pedig 30 ezret adtam és nekem a dokim főorvos volt.


nem is értem,mit gondolnak mert ugye vajúdás alatt jóesetben rád néznek párszor és csak a szülésnél vannak ott ami ha jól megy max fél óra alatt megvan.jó kis óra bérük van.



24/N

2010. szept. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De az ügyeletes orvos is ellátja úgy a dolgát mintha fogadott orvos lenne?ha bekerülök a kórházba,és megindul a szülés akkor adok borítékba pár ezret,meg varrat szedéskor is.így is jóval olcsóbban kijövök.más vélemény?
2010. szept. 2. 10:37
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem is tedd azt amit írtál!még ha 10 ezret adsz szüléskor meg 10 varrat szedéskor akkor is jóval olcsóbban jösz ki.


sok boldogságot és egészséget nektek!!!!


24/N

2010. szept. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ.most már nyugodtabban vagyok:)
2010. szept. 2. 10:43
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem nincs fogadott dokim, előszöris mert egyébként is filléres problémáink vannak, adóság adóság hátán, nem engedhetném meg magamnak. Másodszor meg a védőnőm is azt tanácsolta ha problémamentes a terhességem, egészséges vagyok, akkor felesleges is mert a körzeti doki is éppugy ellátja a feladatát és ő még egy fillért sem kér (ezért fizetjük a tb-t!!)ráadásul mivel itt van mellettem a védőnő rendelője a doki meg havonta 1szer szokott idejönni még utaznom sem kell hozzá. Aztán hogy szüléskor mi lesz azt még nem tudom, de egy biztos hogy az ügyeletes dokinál is ugyanugy megszületik a baba, ha gond van ő is ugyanugy ellát, hisz ez a hivatása, ezért kapja a fizetését!! Ha valami gond adódik az orvos hibájából az megint más lapra tartozik. Tehát szerintem egyáltalán nem ciki ha nincs fogadott orvosod, rengeteget sporolsz rajta, amit aztán másra is költhetsz. Nem véletlen élnek ezek a dokik jómódban... ha csak 10 kismama tartozik hozzá, számoljátok ki...tudom hogy ezért tanulták a szakmájukat meg stb közhelyek, meg ugy tesznek mint aki törődik a kismamával de ezt pénz nélkül is megteszik az orvosok. Mindkét részről hallani jót is rosszat is, ez nem pénz függvénye, hanem egyén válogatja. De jó doki az aki pénz kérése nélkül is odafigyel a páciensére, nem pedig az aki pénzért teszi ugyanezt.
2010. szept. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gumicsizmás bagoly ***** válasza:
nem ciki. Megszületni meg fog akárkinél, ha eljön az ideje. Vigyázz egymásra :)
2015. jún. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!