Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenkinél van terhesség...

Mindenkinél van terhesség alatt mindjárt megjön érzés? Én 7 hetes vagyok, de már vagy 2 hete szinte semmi. Nagyon ritkán este fél percet szurkál, és semmi több.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 20. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem, nálam nem volt. Talán nagyon enyhén azon a napon, amikor meg kellett volna jönnie! De se előtte, se utána, és azóta se!! Nyugi, ez is teljesen normális! :)

34 hetes kismama

2010. ápr. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Már minden apróságon aggodalmaskodom. Szörnyű vagyok :)
2010. ápr. 20. 10:32
 3/8 anonim ***** válasza:
1x volt úgy 9 hetesen. Meg is ijedtem. De 2-3 perc múlva elmúlt. Könnyen össze lehet keverni a méhszalagok húzódásával.
2010. ápr. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És a méhszalagok húzódását végig érezted?
2010. ápr. 20. 10:34
 5/8 anonim ***** válasza:
nem, csak 2-3 alkalommal úgy a 16 hétig. Utána meg már mozgott a babám, az biztos jel volt :)
2010. ápr. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Már alig várom azt az időszakot. Akkor azért van folyamatos visszajelzés hogy: igen, itt vagyok.
2010. ápr. 20. 10:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt megjövős érzésem, aztán elmúlt mostmár inkább csak szurkálok:D Ne aggódj ha lesz visszajelzés, akkor azon fogsz parázni, hogy nem annyit mint máskor..most nem úgy mozog..mi van vele.. :D 12 hétig azon parázol, hogy túl legyél az első 12. héten, aztán az ultrahang aztán az afp, terheléses cukor mindig lesz valami.
2010. ápr. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát ez megnyugtató :) De végülis így van. Köszönöm a választ.
2010. ápr. 20. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!