Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti bejelentettétek valahogy a...

Ti bejelentettétek valahogy a facebookon, hogy kisbabát vártok? Ha igen, hogy?

Figyelt kérdés
30 hetes vagyok, már igencsak látszik rajtam, hogy babát várok, a közeli ismerőseimnek elmondtam személyesen, szóval jó páran tudják már. De a távolabbiaknak (akikkel nem vagyok napi kapcsolatban) azoknak nem mondtam el, és annyira gáz, amikor összefutok valakivel véletlenül az utcán és elkezd csodálkozni, hogy úúúristen ő nem is tudta, és hogy miért titkoltam el. Én nem titkolom egyáltalán, furának tartom, hogy egyesek szerint mindent meg kellene osztani a facebookon, mert ami nincs ott az meg sem történt. Szóval arra gondoltam, hogy most már valahogy lehet, hogy " be kellene jelentenem" mindenkinek, mert ha csak majd a baba születése után tudják meg akkor még nagyobb lesz a csodálkozás.. Tudom, nem egy hatalmas probléma :) Esetleg van ötletetek, hogy milyen vicces módon lehetne ezt közhírré tenni?
2016. aug. 21. 17:27
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
66%
Én kb pont ennyi idősen raktam ki egy pocakos képet, és ennyi :)
2016. aug. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
47%
Én 16 hetesen tettem ki fotót egy kosárkáról, amiben babanapló volt, csörgő illetve a születés várható hónapja - papírra felírva. Így már nem néznek furcsán, amikor kerekedő pocakot látnak rajtam az utcán :)
2016. aug. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
68%
20.hèt korul majd kirakunk egy kozos fotot, ami ala azt irjuk 1+1=3!:)
2016. aug. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
66%
Nem. A babahírt sem fb-n, hanem sms formában tettem közzé.
2016. aug. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Csak szülés után a babáról tettem fel képet.
2016. aug. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
67%

3# vagyok... nemtudom miert nullàztatok.

Pont h vannak akik naponta posztolnak stb..es az van lenezve elitelve aki 3havonta posztol valamit... mas. Kiirja aztis ha sz.a.rik. nehogy mar. Lenezzenek holmi idegenek mert nem hivok fel mindenkot egyenkent. Tavoli baratok. Rokonok..stb

2016. aug. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
70%
Ne törődj ezzel! Itt valaki(k) sportot űznek abból, hogy mindenkit lepontoznak...
2016. aug. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
74%
Valóban idegesítő a lepontozás... Pedig ez egy olyan kérdés, ahol rossz válasz nincs, esetleg nem odaillő. Legalább mi pontozzuk fel egymást! Részemről ment a zöld kéz.
2016. aug. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
66%

Igen. En zold kezet nyomtam mindenkire!

Itt tapasztalatot, sajat "elmenyt" lehet leirni...

2016. aug. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Én sem értem a lepontozókat. Köszi mindenkinek a választ! :)
2016. aug. 21. 18:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!