Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes terhesek voltatok,...

Hány hetes terhesek voltatok, amikor bejelentettétek a munkahelyeteken, hogy babát vártok? Hogy reagált a főnökötök?

Figyelt kérdés
2013. márc. 17. 15:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
8 és nagyon örült:) mondjuk sejtette...mindenképpen korán akartam és kellett is, mert ikrek, mint kiderült, szóval kicsit még jobban kell vigyáznom magamra, meg nem akartam összevissza beszélni a sok vizsgálat miatt (el kell menni vérvételre, aztán a leletért, háziorvos, beutaló ehhez, védőnő...) de elég jó is a kapcsolatunk, szóval nem volt kérdés.
2013. márc. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
5,5 hetes és örült neki. Tudta, hogy szeretnénk gyereket, így különösebben nem érte meglepetés.
2013. márc. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk elég furcsa szervezeti felépítés van, vagyis inkább nincs is leírva sehol semmi, inkább szokásjogok alakultak ki... Igazából 4 főnököm van, ezek közül ketten rúghatnak ki, emelhetnek fizetést, vagyis ketten gyakorolják a munkáltatói jogokat. Nekik még nem mondtam el, mert ha ők megtudják, azonnal világgá kürtölik, és ezzel szeretném megvárni a 12. hetet. A két másik főnökömnek elmondtam, mert sejtették, hogy valami történt, és mindketten nagyon örültek, pedig az egyikük férfi és neki rengeteg galibát fog ez okozni.
2013. márc. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
mindkettőnél a pozi teszt után,a munkámhoz fizikai feladat is társul,ezért mondtam el korán.
2013. márc. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 frászkarikaborsó ***** válasza:
84%
12, és örült mindenki, családbarát munkahelyen dolgoztam.
2013. márc. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyen 8-10 héten mondom el (időnként fizikai munkát is kell végeznem, amit eddig sikerült elkerülnöm) a családnak 12. hét nél előbb nem mondjuk el.
2013. márc. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
kb 12hetes lehettem mikor szóltam. először meglepődött szólni nem tudott aztán utána mondta hogy már várta mikor jelentem be mert a páromnak is ő volt a főnöke. :) 36+5hkm
2013. márc. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
6. heten, mert fekudnom kell. Ki volt akadva- azota is. :-( Ha valami baj lenne, utana tuti kirugna...
2013. márc. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

6 hetes voltam, és nem verték a feneküket a földhöz örömükben. Most járok a 17. héten, és szó se róla, már kaptam pár megjegyzést, hogy minek vagyok még ott, menjek inkább táppénzre. Fantasztikus kollektíva a mienk... :S

Remélem, kedves kérdező, nálatok zökkenőmentesebben fog zajlani és tényleg örülni fognak a kollégák! :)

2013. márc. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Msty, nem lesz baj, nyugodj meg! Pihenj, most ez a dolgod!

Kedves Utolsó, én is bízom benne, hogy jól fogják fogadni, de ez csak azért van, mert a remény hal meg utoljára. :D Nem hiszem, hogy kedvező fogadtatásban fogok részesülni, de nem érdekel.

2013. márc. 17. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!