Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cegléden a védőnőhöz be kell...

Cegléden a védőnőhöz be kell jelentkezni?

Figyelt kérdés
Először kell majd mennem a védőnőhöz. Tudom, hogy melyik rendelőbe kell mennem. Fel kell hívnom és kell vele időpontot egyeztetni, vagy érkezés alapján hívnak be? Valamint, úgy hallottam, hogy, aki a körzetünket viszi, ő GYES-en van. Ilyenkor ugyan ott helyettesítik, vagy másikhoz tartozom majd?

2016. aug. 22. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én múlt héten voltam először védőnőnél Cegléden, nem kellett bejelentkezni, csak megkérdeztem előtte, hogy mikor van bent. De mondta is, hogy mindig ekkor és ekkor van bent, nem kell szólnom, mielőtt megyek.
2016. aug. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szuper! Koszonom!

Te melyik utcaba jarsz? Nekem elvileg a Karpathy Aurel utcaba kell majd mennem, mert korzet alapjan oda tartozunk.

2016. aug. 22. 17:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az SZTK-ba kellett mennem. Ott van az irodája, vagy hogy hívják.
2016. aug. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!