Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok tegnap...

6 hetes terhes vagyok tegnap óta nyilalgat, vagy inkább szúrkál, nem folyamatosan de úgy egész nap oda ahol beágyzódott a baba, ez normális?

Figyelt kérdés
Iszom a magnéziumot,nem durva nyilalás,vagy fájdalom csak olyan kis kellemetlen érzés.Növekszik a baba ez azért van?

2016. aug. 23. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem nagyon fájdalmas, csak enyhe szurkálás, addig normális. Ahogy úgy érzed, hogy ez már nem csak simán picit kellemetlen, hanem kifejezetten fájdalmas, azonnal orvos! Maximum feleslegesen mentél be...

De ahogy írod, csak kicsit kellemetlen, ez pedig tök normális! Nekem még akkor is volt, amikor a második menzi ideje volt, mintha meg akarna jönni :)

2016. aug. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A mensis érzés az már enyhült olyan is volt...most tegnap óta vannak ezek a szúrkálások ma kb úgy 10-20 percenként érzem nem fáj és kb 1 mp tart,csak nem emlékszem a kislányommal hogy lett volna ilyen...
2016. aug. 23. 09:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem az elején voltak ilyen villámcsapásszerű nyilallások, mindog a jobb oldalon. A méhszalagok nyúlása okozza, kb. 11-12. hét körülre nagyjából megszűnt. Volt, hogy 10-20 percen keresztül egy-két percenként belenyilalt, tartott néhány másodpercig, majd megszűnt és újra, aztán pár órára kobb lett, majd megint. Bajt az oldalra kisugárzó erős folyamatos fájdalom, illetve vérzés jelezhet. 37+6 hkm
2016. aug. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. En most leszek 9 hetes. Ezeket ugyan ugy ereztem mint te. Magneziumot kell ra szednem csaknugy fajdalomcsillaputot ne vegyel be. Igazabol novekszik a mehed es nyulnak a szalkagok.
2016. aug. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2016. aug. 24. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!