Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség jelei, nektek...

Terhesség jelei, nektek mikortól jelentkeztek, és milyen formában?

Figyelt kérdés
2016. aug. 23. 16:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az első jel az volt, hogy nem jött meg a vérzésem. Akkor egyidejűleg nagyon érzékenyek lettek a melleim és fájtak is. A hányinger, hányás, fáradtság tünetek pedig csak a 7. hét környékén jelentkeztek.
2016. aug. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Pozitív teszt után két héttel. KB 6.-7. Héten.. Hányinger, émelygés, hányás, szagérzékenység, szédülés.. Émelygés hányás még most is fenn áll. 22 / L 20+3 hkm
2016. aug. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Fáradékonyság, szagokra való érzékenység, ha éhes voltam meg olyan hisztit le tudtam csapni, hogy én sem értettem miért csinálom... ráadásul esküszöm, egyik reggel hazamentem és még egy gólya is körözött a házunk körül, nem vicc XD
2016. aug. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

En az elso hetekben nagyon faradekony voltam. At tudtam volna aludni az egesz napot, valamint fajtak a melleim es persze nem jott meg... Nekem mas tunetem eddig nem volt. Neha par masodpercre megfajdul a hasam, de ennyi..

9hkm

2016. aug. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

nem jött meg a mensim, ugyanekkor vagy utána közvetlenül meg jelentkezett az hogy minden nap éjszaka pisilni kellett mennem legalább 1-szer meg állandóan éhes voltam és sokat ettem. Ezután pozitív teszt meg jött a hányinger meg a szagérzékenység meg persze az elején nagyon feszültek a melleim és hirtelen el kezdtek növekedni.


20+2 hkm

2016. aug. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nekem is fáradékonyság, émelygés szédülés, szagérzékenység tüneteim vannak. aktus után 12 nappal a teszt negatív volt. :(

most 25 én kell hogy megjöjjön. majd kiderül.

2016. aug. 23. 19:00
 7/16 anonim ***** válasza:
Aznap, mikor beléptem a hatodik hétbe, jött az állandó émelygés. Non-stop. Aztán 9 hetesen jött a rókás időszak. Egészen a 20.hetig. Ezeken kívül nem volt más, de ez bőven elég is volt. Hulla voltam, de én ezt annak tudtam be, hogy semmi nem maradt meg bennem, de lehet, hogy mint tünet is jelen volt a fáradtság, és a kettőből tevődött össze az állandó fél alvó állapotom :) Teszt idején semmi nem volt, csak annyi, hogy biztos voltam benne, hogy meg fog jönni, mert enyhén görcsölgettem, puffadtam, nyűgös voltam, ahogy mindig :D
2016. aug. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mensi előtt kb 1 héttel észrevettem h megváltozott az orgazmusom, egyszerűen más volt, könnyebben elmentem mint szoktam és másmilyen volt, szóval észrevehető volt a változás. A másik jel, h a cicim kicsit mintha megpuffadt volna, viszont egyáltalán nem feszült mint egyébként szokott mensi előtt. Akkor fel sem fogtam h baba van a dologban :) A pozitív teszt után kiegészült gyomorégéssel, és nagyon nagyon sírós voltam a hormonok miatt. Más tünetem nem volt, semmi hányinger, émelygés, inkább csak viszolygás a legelején, a tejtől, kávétól, kenyértől, de ez hamar elmúlt.
2016. aug. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi a helyzet? Teszteltél már? Nekem holnap kéne megjönnie. Nekem mensi-szerűen fáj a hasam, csak kicsit jobban és nem egyfolytában és fáj a mellem. 2 napja álmos vagyok délutánra.
2016. aug. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Sziasztok nektek mennyi volt a hőtők a terhesség leg elején?(mikor meg nem tudtatok hogy baba van,a dologba)
2016. aug. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!