Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második terhességnél elképzelh...

Második terhességnél elképzelhető hogy 9 hetesen elkezdett nőni a pocakom?

Figyelt kérdés
Én úgy látom felülről. Lehet ilyen, vagy csak beképzelem? :O
2016. aug. 25. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Előfordulhat, de valószínűbb a puffadást látod. Én már 6 hetesen nem tudtam begombolni a farmereimet, mert annyira puffadtam, hogy úgy néztem ki, mint az első terhességnél 4 hónaposan. Viszont valószínűleg hamarabb fog látszódni, mint az első.

Az elsőnél még 7 hónaposan, ha bővebb cuccokat vettem fel, nem volt feltűnő, most a másodiknál még csak 4,5 hónaposa vagyok, de szerintem bármit vennék fel, látszana :)

2016. aug. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az embrió ugyanúgy 1,5-2 centi ennyi idősen huszadik terhességnél is, a méh is ugyanolyan ütemben nő. Ami változik, az a hasfal feszessége, mivel egyszer már kinyúlt, így a puffadás is hamarabb "kibuggyan" láthatóan a hasból.
2016. aug. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is hamarabb látszódott a második baba, de az elején az még puffadás volt.
2016. aug. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem fordulhat elő, biologia.. 16.heten emelkedik ki a mèh a medencèből! Elotte nem, mert nincs is szukseg erre elobb, viszont puffadas igen.:)
2016. aug. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!