Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Otthon levő kismamák: hogyan...

Otthon levő kismamák: hogyan telik egy napotok?

Figyelt kérdés

Második trimeszterben vagyok, első baba lesz. Sokszor úgy érzem, hogy több minden bele kellene, hogy férjen a napomba, de ugyanakkor azt is tapasztalom, hogy jóval fáradékonyabb vagyok, mint azelőtt. Tegnap például levesfőzés és dzsem-főzés ment egyszerre, de úgy kifárasztott, hogy még egyszer nem látnék neki (hozzáteszem a dzsem két kg barackból készült és maximum egy órát főtt :P ).


Kíváncsi vagyok más kismamának hogyan telik egy napja, mennyi a "teherbíró-képessége" stb. :) Ha vannak itt nagyon aktív kismamák, akkor pörgessetek fel engem is :)


2016. aug. 25. 10:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

3 hete vagyok itthon, én minden nap megcsinálom a napi pakolást, felsöprök, felmosok, megfőzök, annyi, h ezt eddig megcsináltam délig, most olyan 4re, fáradékonyabb is vagyok, meg nincs értelme délre, mikor 4ig senki nincs itthon. szépen nyugisan, megcsinálok valamit, utána fél/1 óra pihi, megint 1 valami, megint pihi/TV/net... elmegyek bevásárolok, amikor kell, esténként sétálok egy órácskát, vagy tornázok nap közben.

Egy kicsit kétlaki életet élek még, még igazából szüleimnél élek, így anya nagyon sok mindent megcsinál helyettem, sok mindent nem enged, 2 hét múlva viszont már beköltözhetünk párommal a külön lakásunkba, most festés van, akkor nem tudom, hogy lesz a napirendem, valszeg több mindent fogok csinálni, de nem is bánom, mert igazából nagyon unatkozom.

2016. aug. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!