Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ovu napján együtt voltunk a...

Ovu napján együtt voltunk a párommal 6 7 napja, es most előjött a hüvelygombám olvastam hogy első trimeszterben nem javasolt semmilyen kúp. A Sós ülőfürdő segithet?

Figyelt kérdés
2016. aug. 26. 05:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul olvastad. A kezeletlen fertőzés vetélést okozhat, nem a kúptól kell félni.
2016. aug. 26. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan használj kúpot + krémet! Terhesen is lehet, sőt kell is, ahogy előttem írták!
2016. aug. 26. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Arany középút: drogériában és patikában is kaphatóak tejsavas hüvelytabletták, amik segítenek, a terhesség alatt pedig nem ártanak.


Tegnap volt szerencsém nőgyógyásszal beszélni, hogy szerintem hüvelygombám lehet, azt mondta, ilyenkor nem csinálhat vele semmit, max. tejsavas hüvelyflóra helyreállító cuccokat használjak. 12 hetes terhes vagyok.

2016. aug. 26. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3,

A helyedben sürgősen orvost váltanék.

2016. aug. 26. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Te még semmilyen trimeszterben sem vagy!

Miért kell szex után képzelődni és nemlétező terhességre hivatkozva.nem.kezeltetni a problémát?

2016. aug. 26. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
5 válaszoló tökéletesen megírta.
2016. aug. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Te még nem is vagy terhes...
2016. aug. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!