Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40 hetesen még mindig nem...

40 hetesen még mindig nem érzek semmit?

Figyelt kérdés
Nincs vizesedes,gorcs,faradtsag,fajdalmak,hasmenes,hanyas,meg semmi amit irnak h szokott lenni. Igy mikor fog beindulni..soha? Másnak volt ilyen,normális ez?
2016. aug. 27. 11:06
 1/1 anonim ***** válasza:

En egeszen az elso fajasig nem ereztem semmit. Semmi elojel nem volt, hogy szulni fogok. Egyszer csak jott egy mehosszehuzodas, ami menstruaciohoz hasonlo fajdalommal jar, es egybol tudtam, hogy na akkor kezdodik. Ez mar a kiirt datum utan volt.

Ez a legtobb embernel igy van amugy. Nem kopogtat ki senkinek a babaja, hogy he, holnap delben indul a buli. Ezek a 'jelek' maximum visszatekintve tunnek jelnek. Nekem pl 37 hetesen elment a nyakdugo. Tok biztos voltam benne, hogy na akkor szulok. De megis eltelt meg 3 het, mire beindult.

Irto lassan telik ilyenkor mar minden perc, en is tudom. De hidd el, az is lehet, hogy mar este a karjaidban tartod a babadat. Vagy reggelre. Vagy meg lehet hatra van egy het. Nem lehet tudni, de mar nincs sok hatra. Nagyon drukkolok, hogy minden siman menjen! Majd mindenkepp ird meg, ha megszuletett a pici :)

2016. aug. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!