Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a "rángás" a baba lenne?

Ez a "rángás" a baba lenne?

Figyelt kérdés

sziasztok. ismét egy ilyenkérdés, bocsánat :-)


szóval nem tudom hogy a babucit éreztem vagy valami ideg/izom rángást. ma vagyok 17+5 hetes. szombaton egy erőteljes remegést éreztem. de nem a has felszínén hanem (hát leírom érthetően) bent a hüvely felett, középen, azaz ott a méh környékén. egy másodpercig tartott ez a remegés, és én azt hittem valami izom munka. aztán tegnap ez megismétlődött de nem volt oylan erős. kb. két hete is éreztem ilyet, de akkor még nem lehetett a baba. én arra gondoltam hogy mindig egy olyan kis nyomó érzést fogok érezni ha a baba végre felém is "jelez". szerintetek? létezhet hogy ő volt és érezhettem én ezt két hete is?


köszönöm a válaszokat és bocs ha unnátok már a kérdést.


szép napot :-)


2010. ápr. 21. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, a babád volt! Még nem tud nyomkolászni, hisz még nagyon pici :)) Majd fog ő nyomni is eleget, ha nagyobbacska lesz :)
2010. ápr. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem a babád volt és két hete is Ő lehetett csak akkor még nem tulajdonítottál neki nagy jelentőséget.

Én harmadik babámat várom és 13 héttől(!) érzem az apró rángásokat,hullámzásokat,rezgéseket,mintha buborékolna valami odabent.

2010. ápr. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Én is ilyet éreztem anno mint te, mintha megremegett volna..:))
2010. ápr. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

jaj, köszönöm...akkor feljegyzem. bár a két héttelezelőttire nem emlékszem pontosan, de akkor megjegyzem a szombati napot. :-)


első baba így nemtudtam mit várjak...én pici kis nyomkodásra gondoltam, arra figyeltem!


gratulálok nektek is a babához! :-)

2010. ápr. 21. 09:26
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Szia én 15 hetesen éreztem nem tudod összekeverni és hiába mondják sokan hogy első babánál nem lehet még érezni ilyenkor én érzem azóta minden nap jelentkezik.Ugye milyen jó érzés?? Mindenkinek boldog babavárást.
2010. ápr. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

én nem tudtam mi az, azt hittem valami izomrángás. egy pillanatnyi időre éreztem csak haloványan tegnap. csak sejtettem hogy ő lehet az, mert sokan írták már hogy ebben a korban már érezték a picurkájukat.a mi kis csöppségünk egyébként eléggé lusti, alig mocorog Uh-n is. lehet azért érezhető ő eddig ritkán.


boldog babavárást neked is. :-)

2010. ápr. 21. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!